Wpis z mikrobloga

@Amestris: Obadaj sobie koniecznie psychiatrę na znanym lekarzu i sprawdź czy to nie jakis dziwak. Mozna przez zle dobrane leki popaść w jeszcze gorsza depresje a moze sie nawet skończyć próba samobójcza. Z lekami trzeba uważać dlatego skonsultuj je jeszcze z innym psychiatra dla pewności albo poczytaj o nich dużo. Szukaj psychiatrów o specjalizacji depresji a nie jakieś ADHD np;)
@Amestris:

Od jakiegoś czasu też myślę o bieganiu tylko.. Poczekam aż pogodna będzie lepsza

Błąd. Cokolwiek zamierzasz, zrób to w tej chwili. Jak jesteś w pracy i teraz nie możesz, to zaraz po pracy idź się zapisz na siłownię i od razu potrenuj. Nie przygotowuj się do tego, jak do wyprawy na K2, po prostu zacznij to robić. Nawet kwadrans na początek poprawi Ci humor, gwarantuję.
@Amestris: Jeśli tabletki przepisał psychiatra - da się; jeśli chcesz je dobrać sama - nie rób tego!
Widzę, z wcześniejszych postów, że masz skierowanie do psychologa - polecam gorąco; to już dobry znak, że nie jest z Tobą tak źle; czasem przy cięższych przypadkach przed psychologiem musi być farmakoterapia, bo jesteś w takim stanie, że psycholog nic nie pomoże. Myślę też, że w miarę postępu terapii i inaczej spojrzysz na relacje
Od jakiegoś czasu też myślę o bieganiu tylko.. Poczekam aż pogodna będzie lepsza. Dzięki


@Amestris: Nie ma lepszej, gorszej pogody do biegania. Pogoda do biegania jest zawsze, tylko nieco inna. Ja biegam nawet jak słabo pada a w śnieżycy to wręcz uwielbiam, no ale to rzadkość. Nie szukaj wymówek. Biegać można zawsze, tylko pamiętaj o ubraniu się by nie przewiało. I jeśli nie masz wspólnego tempa to nie biegaj z innymi
Nie chcę nikomu z rodziny o tym mówić. Mam złe doświadczenia z nimi, zwłaszcza matka może mieć satysfakcję i to wykorzystywać. Ale dzięki za dobrą radę


@Amestris: No to już widzę z czego może wynikać choroba. Psychoterapia wydaje się tu nieodzowna.
@Amestris: Pierwsza wizyta u psychoterapeuty, żeby Ci leki dobrał. Wyjdziesz na samych tabletkach, nie zawsze potrzebna jest terapia. Niemniej wizyta u specjalisty, chociaż ta pierwsza, musi być. Dobrze sprawdza się Andepin, zainteresuj się tym może.