Wpis z mikrobloga

kończyłem PWR , a pracuje na stanowisku na które dostałem się dzięki rozwijaniu zainteresowań i nie wykorzystuje na nim w ogóle gówno wiedzy uzyskanej na studiach


@Gib_Melson: no to przecież o tym właśnie piszę, ziom XD do takiego ogarnięcia w jakim kierunku w ogóle można się rozwijać inżynieria systemów jest IMO bardzo spoko
@frogfoot: pobierz sobie plan studiów tego gówno kierunku to zobaczysz.
Jak Ci ktoś pisze że ktoś tam dostał pracę w IT albo bankowości po tym kierunku to masz pewność że dostał ja bo zarekrutowal się na posadę super gówno juniora stażysty , porobil 3 miechy za frajera a później go przyjęli na gówno posade, patrząc na plan studiów można być pewnym że nie nauczysz się tam kompletnie niczego co mogło by
@frogfoot: generalnie to w programie studiów są nawrzucane kursy bardziej techniczne (w zależności od specjalizacji) i jakieś z zakresu ekonomii, zarządzania całym procesem produkcyjnym. Trochę jakby chcieli kształcić project managerów XD
@Gib_Melson: Ja tam na nazwy przedmiotow nawet nie patrze bez dokladnej znajomosci programu nauczania, bo czasami sa mocno abstrakcyjne i oderwane od rzeczywistosci.

Z czym tobie kojarzy sie nazwa przedmiotku "ksztaltowanie przestrzeni" (kierunek Grafika)?
generalnie to w programie studiów są nawrzucane kursy bardziej techniczne (w zależności od specjalizacji) i jakieś z zakresu ekonomii, zarządzania całym procesem produkcyjnym. Trochę jakby chcieli kształcić project managerów XD


@azetka: Brzmi to troche jak zarzadznie informacja / projektami informatycznymi, ktore jest chyba na kazdej prywatnej uczelni.
@Gib_Melson: kurczę, czuję się wywołana do odpowiedzi xD wiesz co, ja nie twierdzę że jest to najlepszy kierunek, nie wiem czemu piszesz że ktoś tu twierdził, że to jest jakkolwiek elitarne xD - jakbym mogła się cofnąć w czasie, to bym poszła na informatykę pewnie, bo mi osobiście bardziej by się przydała. Ale i tak, chciałabym dowiedzieć się, jakie to kierunki dają z miejsca wiedzę która zrobi od razu z kogoś