Wpis z mikrobloga

@zagorzanin:

bo nie jestem po filologi by wymyślać nowe nazwy. Po prostu nie mam czasu na to.


To twoje danie czy znalezione w internecie? Z kontekstu wynika, że znalezione w internecie. Czyli intencjonalnie znalazłeś przepis na coś co ma przypominać
  • Odpowiedz
@ScaRRyMaN: ABSOLUTNIE! Niech każdy je na co ma ochotę! Mięso, warzywa. Niektórzy nawet tutaj wiedzą jak smakuje gówno. Jedzcie co chcecie. Jestem wolnościowcem, w życiu bym nikomu nie narzucił co ma jeść. Byłby to faszyzm.
  • Odpowiedz
w której bęcu przewalają się gnijące kawały ścierwa


@BylemLewakiemZanimToByloModne: przecież to co się je nie gnije w człowieku tylko jest trawione

równie dobrze o wegetarianach można mówić, że w ich brzuchach gniją warzywa, tyle że tak naprawdę w brzuchu nic nie gnije

@zagorzanin na luzie pisze żeby każdy jadł na co ma ochotę, ale festiwal #!$%@? pojawia się w komentarzach jak przychodzą przeciwnicy wegetarianizmu, ale też nawiedzeni wegetarianie, @
  • Odpowiedz
Porażająca jest tępota co niektórych, co to nie potrafią pojąć, że weganie mogą nie jeść mięsa z przyczyn np. światopoglądowych, ale wciąż lubić jego smak. I dlatego próbują ten smak/wygląd (a przy okazji, dla wygody, nazewnictwo) imitować za pomocą produktów roślinnych. #!$%@?, z kim ja tu siedzę.

inb4 pedau w rurkach - miłośnik stejków here
Dutch - Porażająca jest tępota co niektórych, co to nie potrafią pojąć, że weganie mo...

źródło: comment_P7oWxIv8HBbhAdVnJJVqu3FwoMd3PY8n.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@BylemLewakiemZanimToByloModne: człowiek nie jest workiem, w który wrzuca się jedzenie i czeka aż przeleci na sam dół
w organizmie zachodzą reakcje chemiczne, po których ani mięso, ani warzywa nie są w takim samym stanie w jakim zostały spożyte

przecież jak człowiek zje nawet warzywa, to jak robi kupę to kupą nie jest ziemniaczana papka, pokarm został przetrawiony
tak samo jest z mięsem

małe dzieci mogą mieć rozkminy na zasadzie "zjadłem
  • Odpowiedz
@Dutch: no to troche smieszni sa ci weganie, zamiast co posilek, ktory nie jest miesem (i nie wyglada jak mieso) celebrowac swoj swiadomy oswiecony purystycznie empatyczny wybor odrzucenia miesa i niekrzywdzenia tym zwierzat... Robia sobie potrawy przypominajace im mieso? "jestem zbyt dobrym czlowiekiem zeby to zjesc, mieso to zlo, okupione cierpieniem. wiec zjem atrape i bede udawal w myslach ze jem na co mam ochote, och... krwiste... soczyste miesunio... zjem
  • Odpowiedz