Wpis z mikrobloga

Czego weganie tak bardzo chcą jeść mięso ale go nie jedzą? Wegańskie kiełbasy, steki, pasztety, flaki, przecież jak bym nie chciał jeść mięsa bo nie chcę żeby zwierzęta cierpiały to bym tak tych dań nie nazywał.
  • Odpowiedz
@hoszin: a jakbyś je nazwał? Idę na łatwiznę nazywam jak mi się podoba. Czy też każdemu zwracasz uwagę na błędne nazewnictwo czy złą odmianę? Zresztą sprawdzę Twoje wpisy. Pzdr
  • Odpowiedz
@zagorzanin: Zastanawia mnie po co weganie lub wegetarianie podrabiają mięsne potrawy tymi ich roślinnymi wymiocinami, robią z tego papkę, koloryzują po to aby wyszedł produkt przypominający SMAKIEM I ZAPACHEM mięso. No ku%%% nie mogą zjeść po prostu mięsa, tylko robią jakieś samoośmieszające sztuki?
  • Odpowiedz
Czego weganie tak bardzo chcą jeść mięso ale go nie jedzą?


@hoszin: hur dur #!$%@? ci do tego jak nazywają potrawy!!!! nigdzie nie jest napisane ze kielbasa = mieso, albo kotlet = mieso!!! a to ze wszystko wyglada jak mieso i nazywa sie jak miesne potrawy to przypadek! hurdur

xD
  • Odpowiedz
@hoszin: przejąłem się tym bardzo chlip chlip. Podaj mi wegańską chusteczkę, wytrę swoje łzy.
PS jesteś ekshibicjonistą, że rozgłaszasz jakie kroki podejmiesz wobec mnie?
  • Odpowiedz
@JaMarian: ależ jakich zarzutek. Jestem weganinem - możesz zobaczyć co jadam klikając na tag weganizm. Ładnie taguję wszystko, wrzuć więc tag na czarnolistę i masz spokój ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz