Wpis z mikrobloga

@zagorzanin: Mięso jest #!$%@? i w ogóle be, ale zrobimy wszystko żeby nasz "wybitne" jedzenie smakowało i wyglądało tak samo. #!$%@? logika.
Zwłaszcza, że gdyby nie mięso i mleko, to gatunek krówek hodowlanych już 10 razy by wyginął. Tego chcecie?
  • Odpowiedz
@hoszin: @Chyukyank: @hehexd: @onsok:

Ja na przykład lubię mięso, ale nie lubię cierpienia zwierząt. Dlatego jeśli mam do wyboru dwie potrawy, które smakują, wyglądają i w konsekwencji nazywają się tak samo, to wybiorę taką, do stworzenia której nie musiało ucierpieć zwierzę. Inny wybór byłby sadyzmem.
  • Odpowiedz
@takie_chwile_jak_te: sadyzmem? mieso ktorego nie kupisz w imie dobroci dla zwierzat (o ile nikt inny nie kupi go za Ciebie) zostanie wyrzucone na smietnik a liczba zabijanych zwierzat nie zmniejszy sie. innymi slowy smierc tego zwierzecia pojdzie na marne ( )
  • Odpowiedz
@onsok: głosowanie w wyborach? ten jeden głos, który oddasz i tak niczego nie zmieni, a pójście na wybory tylko legitymizuje złodziejską władzę. Innymi słowy poprzesz tych, których nie wybrałeś
  • Odpowiedz
@zagorzanin: W takim razie jutro robię wegańskiego tatara z mięsa. Niby wegańskie jedzenie nie zawiera mięsa, ale język się zmienia, a Ty chyba nie masz żadnego certyfikatu żeby mówić mi jak mam nazywać jedzenie?
  • Odpowiedz
@takie_chwile_jak_te: tak, ten moj glos niczego nie zmieni. i tak wygra partia x lub y. po co mam chodzic na wybory skoro zadna partia mi nie odpowiada? kazda ma tylko jeden interes. nachapac sie najbardziej. a nowych do wyborow nie dopuszcza bo im sie t nie oplaca. ale prosze, nie gadajmy o polityce :)
  • Odpowiedz
@onsok: wszyscy będą ginąć. Ale jedna osoba im ubyła. A uwierz tyle ile mięsa zeżarłem poczynając od steków a kończąc na roladkach zawijanych poczwórną warstwą boczku to głowa mała.
  • Odpowiedz
@zagorzanin: Szanuję za ból tyłka wykopków, sam jadam mięso, ale nie redukuję dysonansu poznawczego nabijając się z weganizmu i wegetarianizmu. A już na pewno nie dopieprzam się do nazw. Może z małym wyjątkiem...

Wegański rzeźnik nawet mnie rozpierdziela XD
  • Odpowiedz