Wpis z mikrobloga

Czy kojarzy ktoś z was sklep eurocenter24.pl?? LINK
Chciałem zrobić u nich zakupy ale nie wiem czy sklep jest pewny, a kwota do wydania to trochę ponad 1000zł więc lepiej sprawdzić zanim zrobi się zakupy.
Sprawdzając adres który jest w stopce, na google street view widzę tylko jakieś osiedle... Ale może to tylko adres właściciela?
Znalazłem też opinie o tym sklepie na tej stronie http://www.opineo.net/eurocenter24.pl/
Ale jak historia płyt z płomieniem pokazuje takie opinie mogą być nic nie warte.

#kiciochpyta #komputery #sklepyinternetowe #pomocy
  • 481
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@malina_86: okazalo sie , ze ponosze koszt tylko jesli odzyskaja pieniadze! szkoda, ze wczesniej mi tego nie powiedzieli, juz dzialalabym rano! ach zobaczymy co teraz bank tego dupka odpowie
  • Odpowiedz
@Milena2010: każdy wpłacał na inny rachunek bankowy a więc to już jest podejrzane... a poza tym nazwa odbiorcy to Eurocenter24 bynajmniej ja mam tak wpisane na przelewie a jeśli nazwa odbiorcy z nr konta się nie będzie zgadzać to już jest sygnał do zwrotu środków bynajmniej ja tak myślę, że tak jest....
  • Odpowiedz
Zobaczmy. Pojde do banku w pn. Kiedys mialam sytuację ze przelalam kase na wczasy. Biuro zbankrutowalo. To co placilam kartą odzyskalam bank mi zwrócił. To co placilam przelewem niestety nie. W przypadku eurocenter24 chcialam zaplacic kartą ale mi sie to nie udało. Po prostu sue nie dalo. To zrobilam przelew. Nie wiem jak bank to rozpatrzy. Ale trzeba tez isc do banku. Konieczne.
  • Odpowiedz
Ja tez sie dalam nabrac na to gowno!!! 1200zl w plecy!! Maila tak jak pisali wyzej :potwierdzenie platnosci, wysylka, brak towaru, zwrot gotowki, aby pqtrzec jak dostane maila ze blad platnosci.
Caly wieczor przeplakalam dzis sie ogarnelam i nie dam sie okradac. Zglaszam na policje. A i jumer konta na ktory wplacalam tez calkiem inny.
  • Odpowiedz
Ja wplacilam 15.03.2017 na WBK ale po godzinie dotarlam do waszych wpisow i odrazu zlozylam reklamacje. Niestety pieniadze doszly do nich bo otrzymalam taka inf. W miedzy czasie bylam na policji bo mozna zlozyc podejrzenie popelnienia przestepstwa. Kazali mi przyjsc dzisia z pelna dokumentacja. Bylam szczesciara bo mimo emaili takich samych jak wy dostawaliscie dostalam zwrot kasy! !! U nich na stroni jest caly czas info ze towar wyszedl hehe. W banku
  • Odpowiedz
@Milena2010: przelewy nie sa raczej ubezpieczone, platnosci karta owszem. Juz o tym rozmawialam w banku. Mnie po fakcie zastanowilo dlaczego nie moglam zrobic szybkiego przelewu tylko normalny. ... Oszusci!
  • Odpowiedz
@ewa2009: wiem. Masz rację. Zalezy tez od tego jakie kto ma konto. Są konta z wiekszymi oplatami miesiecznymi. Tam są rozne ubezpieczenia i świadczenia. Nie moglam zrobic platnosc kartą. Nie dalo się. Choc oszuści niby maja taką możliwość w swoim sklepiku. Kolejne oszustwo.
  • Odpowiedz
@ewa2009: A dostałąś może info od nich, że zwracają Tobie kase czy nic takiego nie dostałaś?rozumiem, że zwrot dostałaś bo zadziałałaś z tą reklamacją tak? czy to było bezpośrednio od nich?
  • Odpowiedz