Wpis z mikrobloga

Czy kojarzy ktoś z was sklep eurocenter24.pl?? LINK
Chciałem zrobić u nich zakupy ale nie wiem czy sklep jest pewny, a kwota do wydania to trochę ponad 1000zł więc lepiej sprawdzić zanim zrobi się zakupy.
Sprawdzając adres który jest w stopce, na google street view widzę tylko jakieś osiedle... Ale może to tylko adres właściciela?
Znalazłem też opinie o tym sklepie na tej stronie http://www.opineo.net/eurocenter24.pl/
Ale jak historia płyt z płomieniem pokazuje takie opinie mogą być nic nie warte.

#kiciochpyta #komputery #sklepyinternetowe #pomocy
  • 481
UWAGA ! Pod adresem Zakręt 16 w Poznaniu w/g CEIDG nie ma tej firmy. Zalecam ostrożność, przy zakupach, najbardziej dziwi fakt braku możliwości kupna z płatnością przy dostawie.
Dzięki za odpowiedzi, jednak się nie skusze za dużo wątpliwości jest co do tego sklepu ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Milena2010 Wołaj jak już będzie coś wiadomo i jak potoczy się sytuacja, mam nadzieje że wszytko będzie w porządku i dostaniesz swój towar.
@Lumos___: Mam taka nadzieję. Sklep odpowiada na maile. Poki co poinformowali ze przyjeli wplate i realizuja zamowienie. Czekam dalej☺. Mysle jednak, ze gdyby cos bylo nie tak nie byloby zadnego kontaktu. Zobaczymy.
Heyka, we wtorek dokonałam zakupu lodówki, cena była atrakcyjna. Co prawda miała zostać dostarczona w czwartek ale podobno firma kurierska miała jakieś problemy... Lodówka dotarła dopiero dziś ale jestem zadowolona bo wnieśli mi ją na 2 piętro, zabrali starą lodówkę. Ogólnie sklep w porządku, miły kontakt (choć czasem ciężko się do nich dodzwonić, bo niby mają jedną linie telefoniczną)
UWAGA! Ten sklep to ewidentnie oszuści!

Jeżeli wpiszecie w google eurocenter24.pl opineo wylądujecie na stronie: http://www.opineo.net/eurocenter24.pl/

Wygląda nieźle nie? Same pozytywy. A poklikajcie troszeczkę po tym "opineo.pl" i spójrzcie na adres podejrzanie kończący się na .NET...
Ustawili stronę udającą opineo z fałszywmi opiniami i wypozycjonowali ją w Google. NIE KUPUJCIE NIC STAMTĄD!

Zastanawiam się czy to wystarczy by zgłosić sprawę na policję?
to opineo jest zarejestrowane na Jarka Komorowskiego. Do eurocenter24 niestety nie ma danych, ale widać że sprawa śmierdzi na kilometr. sam adres główny opineo.net przekierowuje pod opinie do tego sklepu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zadziwiające jest to że wszyscy co tak chwalą ten sklep mają dopiero co założone konto na wykopie... Ja dałem sobie spokój i chyba dobrze zrobiłem że mogę spać spokojnie ()