Wpis z mikrobloga

Czy kojarzy ktoś z was sklep eurocenter24.pl?? LINK
Chciałem zrobić u nich zakupy ale nie wiem czy sklep jest pewny, a kwota do wydania to trochę ponad 1000zł więc lepiej sprawdzić zanim zrobi się zakupy.
Sprawdzając adres który jest w stopce, na google street view widzę tylko jakieś osiedle... Ale może to tylko adres właściciela?
Znalazłem też opinie o tym sklepie na tej stronie http://www.opineo.net/eurocenter24.pl/
Ale jak historia płyt z płomieniem pokazuje takie opinie mogą być nic nie warte.

#kiciochpyta #komputery #sklepyinternetowe #pomocy
  • 481
Kasy nie dostaniecie. Wydaje mi się, że zaczynają się zwijać. Może to być też przemyślana strategia przedłużać ile się da tak żeby ludzie mieli nadzieje na zwrot kasy a oni w tym czasie będą mogli się spokojnie zwinąć.
@cinekk25: NO NIE BYŁEM JUTRO ALBO W PIĄTEK PÓJDĘ .ZWINĄ SIE I TAK PO CO BY TO ROBILI ALE ZNAJDĄ SIE PO NR KONTA NR TELEFONU POLICJA POWIEDZIAŁA ŻE W INERNECIE NIC NIE GINIE ITAK WIEM ŻE KASA NIE DOJDZIE ALE ZNOWU PÓJDE I POLICJA KARZE CZEKAĆ CO MA BYĆ TO BĘDZIE
Maile jakie otrzymaliście wygenerował automat. Jeśli oboje zamówiliście 01.03. i oboje dostaliście w tym samym dniu takie same maile: "brak towaru" to świadczy to o tym, że wiadomość wygenerował automat. Jednak to nie znaczy, że oni nie obserwują tego forum (sądząc po ilości Trolli). Ty mariusz_bartosz otrzymałeś maila że dostaniesz zwrot pieniędzy a Milena nie................Wiesz dlaczego takiego maila dostałeś?.......bo napisałeś na tym forum że idziesz na policję. Ich mail ma na celu
Jasne. Na 100% dostaniemy takie maile. To przekręt. Ja napisałam im w mailu że idę na policję. Oni je czytają, ale odpowiadają z automatu. Po co użerać się z problemowym klientem. To oszuści, mieli tydzień na zarobienie kasy i już się zbierają, otworzą inną, pod inną nazwą firmę, sklep i tak jadą na tym koniku.
A te maile i dawanie nam nadziei to po to żeby czekać. Obrali dobrze przemyślaną strategię, wiedzą doskonale co robią i nawet jeśli pójdziemy na policję to policja każe czekać, bo przecież kontakt ze sklepem jest i sklep obiecał zwrot.
@mariusz-bartosz: Numer konta założony jest prawdopodobnie na słupa. Wzięli sobie pana spod przysłowiowej budki z piwem i kazali mu założyć konto a za to dostanie jakieś tam pieniądze. Ten dżentelmen idzie do banku i zakłada konto, po czym oddaje im wszystkie dane konta, hasła i kartę do bankomatu. Tam wpływają pieniądze od oszukanych osób. Oszuści pieniądze wypłacają z bankomatu i hulaj dusza piekła nie ma.
teraz sprawdzałam w otrzymanych mailach sa podane dwa numery konta na dwóch niby tych samych fakturach... jedno konto otwarte w 16 odziale banku PKO w Warszawie drugie natomiast w 1-wszym oddziale Banku PKO w Gdańsku... także można pewnie już niemal z 100% pewnością stwierdzić że to przekręt... i nie ma na co czekać tylko kto może niech zgłasza sprawę na Policję
@Milena2010: Tak jak napisałem już wcześniej, prawdziwe Opineo.pl założył konto sklepowi Eurocenter24.pl Jeśli jesteś nie zadowolona z usług tego sklepu to zapraszam do wyrażenia opinii. Ja już wpisałem opinię o tym sklepie Mariusz_bartosz widziałem że już to też zrobi. Trzeba ostrzegać innych ludzi żeby nie dali się oszukać
Takze zrobilem zakupy w tym sklepie i dzis dostalem komunikat ze brak towaru czekam juz tydzien a nabralem sie na pozutywne opinie z opineo . Piszcie jak wasza sytuacja bo noe wiem czy to juz czas by zrobic jakis gnoj
Po pierwsze proponuje złożyć zawiadomienie na policję (dowolny komisariat) o popełnieniu przestępstwa i wyrazić opinie na prawdziwym Opineo.pl żeby inni nie wpadli w to samo szambo. Dużo umoczyłeś Kwiatmistrz7?
Dostalem taka wiadomosc
ZAMÓWIENIE IUBGUBLMX - REALIZACJA ZWROTU
Zrealizowaliśmy zwrot pieniędzy ze sklepu EuroCenter24 - Twój sklep - RTV - AGD - Smartfony - Tablety - Laptopy dla Twojego zamówienia o numerze IUBGUBLMX.