Wpis z mikrobloga

Czy kojarzy ktoś z was sklep eurocenter24.pl?? LINK
Chciałem zrobić u nich zakupy ale nie wiem czy sklep jest pewny, a kwota do wydania to trochę ponad 1000zł więc lepiej sprawdzić zanim zrobi się zakupy.
Sprawdzając adres który jest w stopce, na google street view widzę tylko jakieś osiedle... Ale może to tylko adres właściciela?
Znalazłem też opinie o tym sklepie na tej stronie http://www.opineo.net/eurocenter24.pl/
Ale jak historia płyt z płomieniem pokazuje takie opinie mogą być nic nie warte.

#kiciochpyta #komputery #sklepyinternetowe #pomocy
  • 481
żadnych pieniędzy nie dostałem tylko kolejnego maila
Szanowny Kliencie,
Na zwrot środków zostanie wykonany w ciągu 7 dni roboczych, jest to określone w naszym regulaminie. Prosimy o cierpliwość. Zapraszamy do dalszych zakupów ! Dziś nowe promocje ! Promuj nasz sklep, poinformuj znajomych a otrzymasz BON rabatory -10% na wybrany produkt !
Z wyrazami szacunku,
Dzial obslugi klienta
@mariusz-bartosz: A świstak siedzi i zawija w te sreberka. Ja też tego nie znalazłem w ich regulaminie. Po tych 7 dniach pewnie przyjdzie mail że pieniądze nie zostały przelane ponieważ wystąpił techniczny problem niezależny od nas. Prosimy o cierpliwość dostanie Pan swoje pieniądze w ciągu 7 dni.
I w ten sposób mają kolejne 2 tygodnie na oszustwo. Bo klient czeka.
Swoją drogą to mogli by dopracować te maile z automatu bo jak widać się wzajemnie wykluczają. Dokonaliśmy zwrotu a za chwilę przelew zostanie wykonany w ciągu 7 dni.
Na policji nie chca nic zrobic bo za krótki czas. Bylam dzisiaj osobiście . W regulaminie maja 14 dni na zwrot jak klient zerwie umowę . Ja oni to nic nie pisze.
Witam, ja dziś byłam na policji i złożyłam zawiadomienie o oszustwie internetowym, dostałam podobnie jak Wy wszyscy informacje że dokonają zwrotu w ciągu 7 dni od jakiejś Magdaleny Traczk..... ale jestem z moją Panią policjantką umówiona na środę za tydzień na zgłoszenie oszustwa, Pani powiedziała że damy im czas jak nie to się za nich wezmą. A tak w ogóle to kupiłam 2.03. telefon za 789 zł na szczęście nie droższy :/
pisałam do właściciela domeny eurocnter24.pl i podobno sklep był założony na osobę fizyczną 10 lutego 2017 roku tak więc myślę że chcieli zebrać jak najwięcej kasy i wypad. Zobaczymy co z tego będzie. Właścicielowi domeny pisałam że najprawdopodobniej doszło do oszustwa internetowego.
oni nic nie mogą zrobić chyba ze policja im każe jeszcze tydzień trzeba poczekać chyba że któremuś z was szybciej się uda ;) ja zamykam sprawę w środę po 16
@cinekk25: nie po nipie sprawdziłam i jest to samo co na ich stronie podobno działalność Waldek założył w 1990 czy jakoś tak, naprawa elektroniki czy coś a właściciel domeny nie może ujawnić danych tylko podał dzień założenia konta i że była to osoba fizyczna.