Wpis z mikrobloga

Czy kojarzy ktoś z was sklep eurocenter24.pl?? LINK
Chciałem zrobić u nich zakupy ale nie wiem czy sklep jest pewny, a kwota do wydania to trochę ponad 1000zł więc lepiej sprawdzić zanim zrobi się zakupy.
Sprawdzając adres który jest w stopce, na google street view widzę tylko jakieś osiedle... Ale może to tylko adres właściciela?
Znalazłem też opinie o tym sklepie na tej stronie http://www.opineo.net/eurocenter24.pl/
Ale jak historia płyt z płomieniem pokazuje takie opinie mogą być nic nie warte.

#kiciochpyta #komputery #sklepyinternetowe #pomocy
  • 481
@malina_86: ślepo wierzę, że coś z tym zrobią bo przecież sklep nadal funkcjonuje ...mnóstwo ludzi może dokonać jeszcze zakupu a polica nic w tej kwestii nie działa skoro już były jakieś zgłoszenia ? to ja nie wiem jak to wszystko funkcjonuje
Tez tak mysle z tym kontem, ale pewnie bedzie to trwało . Prawo w tej kwestii chroni "złodzieii", nie tak łatwo zablokowac konto potrzebny jest tytuł wykonawczy, a nie samo podejrzenie.
@Milena2010: A Tobie co powiedzieli? jak policja będzie działać w tej sprawie?coś mówili czy zlali sprawę I na odczepne przyjęli zgłoszenie?teraz ruszy biurokracja I zamiast działać w tej sprawie to będziemy dostawać puste pisma z policji
teraz dostaniecie
ZAMÓWIENIE RWHVZAIZN - BŁĄD REALIZACJI PŁATNOŚCI
Jest problem z płatnością w EuroCenter24 - Twój sklep - RTV - AGD - Smartfony - Tablety - Laptopy za zamówienie o numerze RWHVZAIZN. Prosimy skontaktuj się z nami możliwie najwcześniej.
Nie możemy wysłać Twojego zamówienia dopóki nie otrzymamy płatności.
@mariusz-bartosz: firma zarejestrowana pod nr nip 7791147682
Podany NIP jest poprawny

Podany numer NIP został wydany przez:
Urząd Skarbowy Poznań-Grunwald

Wyniki wyszukiwania w bazie:
FIRMA USŁUGI ELEKTRONICZNE
BEZ SZCZEGÓLNEJ FORMY PRAWNEJ
wielkopolskie, Poznań, Zakręt 16/2
widze ze marnie czytacie wypowiedzi od góry
1 jest to automat wszystkim śle to samo
2 firmy nie ma w poznaniu pod tym adresem na pewno!!!
3 Waldek bartuś gość istnieje na pewno to wiem
4 i jak ktoś wierzy w te ich maile i ma jeszcze nadzije ze od tak wyśla mu spowrotem te pieniądze to upadł na głowe
5 firma została założona w 1990 r a ostatnia aktywność to 2015