Wpis z mikrobloga

#silownia #mikrokoksy #pokazforme

obrazkowe podsumowanie krotkiej redukcji, trwajacej niecale 6 tyg~. -8 kg, bf na moje oko z 17% do okolo 13, najwazniejsze obwody nie spadly nawet o centymetr, talia - 11 cm, przez cala redukcje progres silowy, stagnacja zaczela sie okolo 6 tygodnia wiec wracam na mase ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie bawilem sie jakos szczegolnie w liczenie kcal, po prostu jadlem mniej wegli i zwiekszalem ilosc/dlugosc cardio na przestrzeni czasu. mam na tyle doswiadczenia ze dzialalo to bez wiekszej matematyki.
celem nie bylo jakies super dociecie, nie widze sensu - podstawowe cele to odpoczynek od ogromnych ilosci jedzenia i poprawienie wrazliwosci na insuline. obecnie lece reverse, powoli schodze z ilosci i dlugosci cardio oraz zwiekszam ilosc zarcia. planuje masowac 8-15 miesiecy, w zaleznosci od tego jak bedzie mnie podlewac. cele na najblizsza mase obejmuja przede wszystkim poprawe:

gornej czesci klatki
lapy, w szczegolnosci prawy biceps
grubosc plecow
lydki

z celow silowych planuje:

martwy 210 -> 280
siad 200->250
klatka, skos gorny 120->160

w pozostalych cwiczeniach raczej nie mam parcia na sile, choc oczywiscie i tam bede stopniowo progresowac z ciezarem. planuje tez prowadzic mniej czy bardziej regularnie dziennik treningowy, w ktorym bede opisywal katowanie slabszych, wymienionych wyzej partii. zainteresowanych zachecam do obserwowania tagu #karomasakrujebicki ( ) tag ten pojawi sie wraz z popularniejszymi jeszcze 2-3 razy, potem nie bede nikomu zawracac tym dupska. aktywnosc zacznie sie prawdopodobnie w najblizsza sobote, do tego czasu mam po raz pierwszy od poltora roku kompletne 5 dni przerwy pod rzad od jakichkolwiek treningow.

aha - wiem ze zdjecia nie sa identyczne, na zdjeciu po mam bardziej dopiety bark i chyba jestem troche blizej lustra - nie analizowalem tego wczesniej, nie planowalem w sumie robic takiego podsumowania ale ze trafilem na dwa w miare podobne zdjecia - why not?
Karoleer - #silownia #mikrokoksy #pokazforme

obrazkowe podsumowanie krotkiej reduk...

źródło: comment_UPLlOoB1aD5ofxWRXL6JksVqr8FPdQln.jpg

Pobierz
  • 80
  • Odpowiedz
@Karoleer: nie oglądam Patryka, tylko wybiórczo żeby się pośmiać i serio może psychicznie lepiej ci z tym jak sobie wkreciles krzywa fazę, ale koń jaki jest każdy widzi
  • Odpowiedz
@Karoleer: jak na serio jadasz tyle ile piszesz i tylko tyle Cie zalalo to piekny gen do wegli, pozazdroscic. Jesli myslisz cos sylwetkowo, to IMO wiecej izolacji, bo masz potezny core i taki troche kloc z Ciebie bedzie jak oprzesz sie mocno o ciagi i siady.
  • Odpowiedz
@Karoleer: tak, zakladam ze lecisz na sucho, czyli masz super gen bo Twoj organizm bezproblemowo radzi sobie z uzupelnianiem glikogenu i budowaniem miesni. Prawdopodobnie masz super wrazliwosc insulinowa. Np u mnie jak dowale za duzo objetosci to stoje w miejscu, mam problem z uzyskaniem nabicia, jestem plaski, a jak dowale wiecej wegli zeby zrekompensowac ubytki glikogenu to one ida w fat, bo organizm nie potrafi tego sprawnie wykorzystac. Wiec musze isc
  • Odpowiedz