Wpis z mikrobloga

Dobry wieczór :)

Słuchajcie, ja jestem trochę nietutejszy i nie znam dobrze tego Waszego slangu :)

O co chodzi. Jakiś czas temu, może 2 tygodnie, widziałem tutaj na Mikro wpis dziewczyny, która narzekała, że nie znalazła na Wykopie ani jednego znajomego, nawet kumpla, nikogo, żeby pogadać, a chciała i wszystkie znajomości się pourywały, czy coś, nie pamiętam już dokładnie.

No więc ja bym się zaoferował :)

Ja tutaj nie mam wielu komentarzy, więc łatwo zorientować się w mojej sytuacji, a jest ona taka, że niedawno zacząłem związek z dziewczyną, ale początek był nieco burzliwy, bo ja chciałem się upewnić, że moje małe tłuszczaki (łagodne nowotwory) są niegroźne, a ona wpadła w panikę, bo jak się okazało, jej tata choruje na złośliwego raka prostaty.

No więc nasze uczucie jest w pewnym sensie pokryte cieniem tej choroby. I dzisiaj wieczorem ona postanowiła zostać przy tacie, bo nie wiadomo, ile on jeszcze ma czasu. Byłem tam na chwilę, ale wróciłem.

Także flirtowanie odpada, bo ja jestem zajęty, ale jakby ona miała ochotę pogadać, to ja chętnie, bo też mi leży na sercu to, że moja ukochana jest smutna. Więc byłaby po prostu znajomość.

Ale niestety nie potrafię znaleźć tego wpisu, gdy go czytałem, nie sądziłem, że będę miał potrzebę pogadania z kimś obcym.

Inne osoby także mogą do mnie napisać, jeśli czują się samotne w ten wieczór. Ale zależałoby mi na ustaleniu nicka tej dziewczyny, żeby miała znajomego na Wykopie.

#pomagajzwykopem #feels #rakcontent #samotnosc #zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski
  • 10