Wpis z mikrobloga

@bialekwciagarogale: I to jeszcze w mailu o tematyce bezpieczeństwa.

DGT Market - żegnamy. Nigdy was nie polecę.

Standardy i procedury w kwestii bezpieczeństwa i prywatności na giełdzie BTC powinny być wyższe niż gdziekolwiek indziej. Nie da się tego wytłumaczyć wpadką jednej osoby, taka rzecz w takim miejscu powinna być po prostu niemożliwe.

Naprawdę ciężko jest przekonać ludzi, że BTC może być bezpieczne, skoro mamy tyle amatorszczyzny w naszym ekosystemie.

Mam nadzieję,
  • Odpowiedz
@bialekwciagarogale: I mnie niestety dotknal zaszczyt stania sie czlonkiem 'listy dyskusyjnej' dgtmarket. Napisalem do supportu prosbe o zmiane emaila mojego konta w razie, gdyby inny uzytkownik chcial zaczac spamowac moja skrzynke. Zmienili, nie bylo problemu. Zapytalem na wszelka okolicznosc czy hasel w bazie nie przechowuja plaintextem ;-) Zapewniali, ze nie.

Inna para kaloszy, ze tak uzytkownicy psiocza, bo zgadzam sie, kolokwialnie mowiac 'wtopa' jest, ale czy wszyscy uzywacie dedykowanych pod konkretne
  • Odpowiedz
Jak zawsze pośpiech nie jest dobrym doradcą. Należy im przyznać, że na info o problemach z CF zareagowali szybko. Mam konta na kilku giełdach i z niektórych do teraz nie dostałem żadnego powiadomienia o ewentualnych problemach.

Nie żebym ich bronił, bo zje*. Ale w sumie wolę by wyciekł mój śmieciowy email (chociaż mój akurat na liście się nie znajdował), niż żebym w ogóle nie został powiadomiony o problemach z CF.
  • Odpowiedz