Dlaczego społeczeństwo drwi z męskich kryzysów?

"Faceciki się spłakały" z taką reakcją często spotykają się mężczyźni szukający pomocy. Ciekawy artykuł o znieczulicy na męskie cierpienie, podwójnych standardach i tym, dlaczego empatia w dzisiejszych czasach zdaje się mieć określoną płeć.

- #
- #
- #
- 308
- Odpowiedz
![[MZ] Limity przyjęć na studia lekarskie nie będą zwiększane. "Nie ma potrzeby"](https://wykop.pl/cdn/c3397993/f78aeefcc7a61f17a75e3f8e4dc61ed68f7576e785783771da19afcd4a554c56,q80.png)




Komentarze (308)
najlepsze
Mało która kobieta powie wprost, że facet ma być silny, nie mazgaić się, na być odważny, władczy etc. Dla samicy liczy się bezpieczenstwo jej i jej potomstwa, a nie jakieś wyimaginowane koncepty jak "współczucie/empatia".
Słuchać się kobiet w kwestiach damsko-męskich to czysty idiotyzm. To tak jakby wędkarz słuchał od ryby rad o
@cuceusz: One nawet tego nie myślą. To działa na poziomie instynktownym poza świadomością
W wielu sprawach nie warto słuchać
@zagubionychromosom: a spytaj taką czy mężczyzna też może być ofiarą to spojrzy na ciebie jakbyś próbował zniszczyć 200 letni dorobek feminizmu
@cuceusz: i to jest idealne podsumowanie tego tematu. kobiety nie są takie z premedytacji, one co do zasady żyją w osobnej bańce i nawet sobie z tego nie zdają sprawy
tak właśnie to działa na świecie, jest taki balans w przyrodzie, pies bity będzie to znosił długo i cierpliwie aż w końcu wybuchnie i zagryzie pana na śmierć
@zmarnowany_czas: Ma rację. @DoktorMorela To jest po prostu kwestia ludzi z którymi się zadajesz. Bardzo często jest tak, że o ironio nawet te podobno złe i paskudne kobiety
Feministyczny aktywista-fanatyk próbuje zaprzeczyć problemowi braku perspektyw relacyjnych wśród młodych mężczyzn na prowincji w idiotyczny sposób manipulując danymi - oraz łączy ich z oraz osoby podnoszące ten problem z manosferystami, incelami, przegrywami i mizoginami, którzy chcą robić krzywde kobietom oraz odbierać im prawa. Krótko mówiąc szczuje, bo jest fanatykiem który uważa, że absolutnie w każdej, ale to każdej dziedzinie życia mężczyzna nie może być w gorszej sytuacji, bo mu to przeczy
-Męski feminista.
I już przestałem czytać
@krokodyl-bezzebny: 40 letni kawaler to nie jest młody mężczyzna.
Przykłady z mojego podwórka na szybko: Ja mam się dobrze ubiezpieczyć bo jak bym umarł to musi sobie różowa z młodym jakoś poradzić (na moje pytanie a co w drugą stronę, usłyszałem że ja to sobie poradzę mimo że obydwoje pracujemy). Ja mam zadbać o utrzymanie aut, domu, spłaty rachunków, naprawy, konserwacje (na
Pacuje z domu, 100%, to ja woże, ja gotuje, ja sprzątam. Umię ugotować więcej i lepiej od Ciebie, na 100%. Dom posprzątam tak samo dobrze albo i lepiej, robiłem i robię to bardzo często. Dziecko ? Zostaw mi noworodka na ile
Rozumiem że ty na śniadanie robisz zazwyczaj jajka po florencku okraszone sosem holenderskim na podłożu z własnego chleba a na
nie społeczeństwo tylko mniejszość w postaci lewicy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@titu: drwi tak samo feministyczna lewica jak i męska prawica. Dla obu grup facet chodzący do psychologa czy psychiatry to p----ś, bo "facet to ma być facet"