Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#anonimowemirkowyznania
1) Mam dziewczynę, ten sam rok, chodźcie na te same studia inżynierskie tylko ja na zaoczne, ona na dzienne. Ja pracuję dodatkowo.
2) Zgodziliśmy się na wspólny wynajem mieszkania
3) Zrobiłem inżyniera mniej więcej w tym samym czasie.
4) Chcę przejść na dzienne magisterskie, okazuje się, że temat problematyczny nie da rady przez terminy rekrutacji. Trudno.
5) Okazuje się, że jest druga tura rekrutacji. Szansa by się zapisać jest jutro.
6) Dziewczyna strzela focha i mówi, że musi poszukać sobie pokoju w takim razie. Bo nie chce chodzić na te same studia razem.
7) Dzisiaj mam podpisywać umowę o wynajem mieszkania.
8) Chcę mieszkać z dziewczyną i iść na te cholerne studia... Następna rekrutacja za rok na dzienne, za pół roku na zaoczne(podnoszą opłaty na zaocznych).

musiałem się wyżalić, dziewczynie z oczywistych powodów niezbyt mogę ;p

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: daj sobie z taka spokój. Jakaś dziwna..... Ale bym sie cieszyła jakbyśmy razem z niebieskim mogli robić coś razem. Myśl o swojej przyszłości, jeżeli z jakiś wzgledow Cię ogranicza olej temat. #logikarozowychpaskow poziom ekspert. Powiedz jej że ma rację i niech sobie szuka pokoju. ( pewniw zamiar byl taki ze sie poplaczesz i przystaniesz na jej warunki a tu dupa i sama przylezie)
  • Odpowiedz
DestrukcyjnaAnia: niby jesteśmy razem niby mieszkamy razem ale nie idź na te same studia...bo?
mi się wydaje że chyba fajnie byłoby razem studiować... no chyba że dziewczyna lubi atencję w której byś przeszkadzał...

Zaakceptował: Asterling
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Czekaj, czekaj.

Bo nie chce chodzić na te same studia razem.


Można tutaj razem się uczyć, bez jakiś debilnych spotkań z innymi i lizania im dupy.
Dodatkowo uzupełniać z uwagi na to, że każdy jest w czymś dobry ale i w czymś kiepski, więc można się uzupełniać
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: pewnie nie chce, bo by była z Tobą w grupie i jest do dla niej jakiś element kontroli, bo nie miałaby już tej wolności w zagadywaniu do hehe kolegów z grupy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz