Wpis z mikrobloga

  • 598
O ja #!$%@?ę co się właśnie wydarzyło w jednym z autobusów we #wroclaw ( ͡º ͜ʖ͡º)
Jedziemy sobie z @Piroens i @UMASID powłóczyć się po mieście, przy okazji odprowadzając mojego #rozowypasek do mieszkania, z racji tego, że pora późna, a wiadomo - dziwaków nie brakuje. Zajmując miejsca, zauważamy pewnego pana ewidentnie używającego nocnego autobusu jako schronienia przed nocą i zimnem. Koleś mało aktywny podczas jazdy, słowem się nie odezwał, po prostu sobie "podróżował". Nikomu nie wadził, nie #!$%@?ł się, nie prosił "na bułkę" ani na nic innego. Po prostu jechał. W pewnym momencie do autobusu wsiada chmara studenciaków o kolorach skóry w odcieniu raczej Caffè latte i paroma deseniami żółci.
Dotychczas w autobusie panowała cisza i spokój, normalny przejazd nocny, grzecznie i bez bajzlu. Jednak od momentu, gdy podróżujących przybyło, zrobiło się dosyć głośno. Wstępnie "pan podróżnik" wydał z siebie tylko odgłos typu "kłurehwaa ciszeyyy!" i dalej przejmował się sobą, nikomu nie psujac przejazdu. Studenciaki z kolei byli aż nadto weseli, śmiejąc się, wręcz krzycząc na cały autobus, trochę po angielsku, a trochę po swojemu. Musieli mieć w swoich szeregach kilku Polaków, bo pytali się jak powiedzieć "suck my dick" po polsku, zaczepiając też kilka Polek, które wsiadły w tym samym momencie, co "wesoła gromadka". W końcu któryś powiedział coś w stylu "we're in a Polish bus after all..."
Wybuchła wśród nich beka, na co nagle na cały autobus poniosło się zaskakująco dobrym, niemal perfekcyjnym dialektem:
"Say something bad about my country again, and I will break your fucking neck!"
Wszyscy zamarli, sami dopiero po chwili ogarnęliśmy, że okrzyk wydał cichy bezdomny jadący autobusem.
Po chwili gość powtórzył:
"Say something bad about Poland, and I'll fucking break your neck!"
Wszyscy w szoku.
Patrzymy po sobie, wśród studenciaków nastała grobowa cisza.
Nie wiem co działo się dalej, bo to był nasz przystanek.
Ja #!$%@?ę, jak mi koleś zaimponował.
Nie mam słów.
Kurtyna.

#niepasta #zzyciawziete ##!$%@?
  • 22