Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jestem niebieski i mam do #niebieskiepaski pytanie. Co byście zrobili gdyby w czasie gdy szukacie loszki trafiły się ze 3 (poznane przez neta). Wybrac jedną i się z nią spotkać a tamte zostawić czy pojsc na spotkanie po kolei ze wszystkimi? Jakbym wybrał opcje drugą to musiałbym sie spotkac w miare szybko ze wszystkimi zeby nie zrezygnowały od czekania. więc w jednym tygodniu musiałbym się spotkac ze wszystkimi. I tak troche dziwne to... Czy to normalne gdy się szuka loszki? Nie wiem bo niebardzo chodziłem wczesniej na randki/spotkania. W sumie #rozowepaski też niech się wypowiedzą jak to widzą.
#kiciochpyta #pytanie #zwiazki #podrywajzwykopem #tfwnogf

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 17
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: W swoim wpisie użyłeś dwukrotnie słowa "loszki" i ani razu "dziewczyna" lub jakoś podobnie. Wnoszę z tego, że jesteś rolnikiem szukającym świń do hodowli i boisz się, że jeśli zaczniesz jeździć i je oglądać przed kupnem i kręcić nosem to ich właściciele mogą sprzedać je komu innemu.
Moja rada - kupuj te najtłustszą - jeśli hodowla nie wypali, to przynajmniej będziesz miał co dzieciom dać do żarcia.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Ja wychodzę z założenia, że jak się szuka panny przez neta, to trzeba być gotowym na wenerę.

Wśród studentek masz jakieś 20% szansy, ale jak panny się reklamują w internetach to masz 50%, że twoje ruchanie będzie Cię kosztować więcej niż byś chciał.

Łap panny z zaskoczenia a la Empik, a nie #!$%@? "Tinder Op" a później czerwony stać w aptece. Czasy się zmienił i fakt, większość panienek daje
  • Odpowiedz
oszfak: sam byłem w podobnej syt., tzn. gdy byłem gotów po rozstaniu na nowy zwiazek, to na horyzoncie były 3 kandydatki jako tako wyrażające zainteresowanie lub po prostu czujące sympatię.
1. z którą najlepiej będzie Ci się gadało.... to pogadaj parę kolejnych godzin. Co prawda wspólne milczenie (bez focha) też jest ok, ale dobrze w domu mieć dobrego rozmówcę i sluchacza. Przyjaciółkę (taką prawdziwą a nie od friendzone).
2. niby to
  • Odpowiedz
OP: @npwjsn @Samobojcza_Zielonka @YOLOmariolo : Przepraszam za używanie słowa loszka. Myślałem, że to akceptowany mirkowy slang. Teraz wiem, że nie. Będę mówił na nich dziewczyny ;)
@shadowsof2 : te dziewczyny są dość zaufane, przestalkowałem ich fejsbooki (te do których mam dostęp). I ja szukam je w celu zbudowania normalnego, poważnego związku. Dlatego pytam czy z takimi zamiarami to normalne żeby spotykać się tak hurtowo.

Ten komentarz został
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: czlowieku, żadnej na oczy nie widziałeś a już chcesz wybierać? XD wcale bym się nie zdziwił gdybyś umówił się z 3 a na spotkanie żadna by nie przyszła bo każdej coś wypadło, to jest internet, tutaj tylko idioci na coś się nastawiają
  • Odpowiedz
OP: tu OP zgubiłem kod.
@Instynkt to dziewczyny które również kogoś szukają więc na pewno do spotkań dojdzie.
Niewiele mi napisaliście o waszych doświadczeniach. Postanowiłem więc spotkać się z każdą (i ukrywać to przed każdą że mam zaplanowane spotkania z innymi dziewczynami). No cóż większe prawdopodobieństwo, że trafi się taka która mnie zechce :)

Zaakceptował: Asterling
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: w jednym tygodniu z trzema chcesz się spotkać? raczej w jednym dniu byś to załatwił, 3 spotkania w ciągu jednego dnia, przeciez nie bedzie to trwało 5 godzin bo to tylko pierwsze spotkanie. Oczywiscie umow sie z każdą np. dzień po dniu, jak w jeden dzień nie ogarniesz. W czym problem? To przeciez normalne.
  • Odpowiedz