Wpis z mikrobloga

W nawiązaniu do tego wpisu: http://www.wykop.pl/wpis/22039693 wołam opisujących i komentujących. Kilka osób zaproponowało żeby zrobić jakąś zbiórkę i kupić chłopcu prezenty oraz wysłać kartki z życzeniami. Piszcie propozycje jak to najlepiej rozwiązać. Czy jakąś mała zbiórka na konto żeby kupić prezenty czy co? Dobrze by było jakby to wypaliło żeby ktoś z wykopu ze mną tam poszedł #gdynia . W sprawie kartek będę w sobotę rozmawiał z babcią chłopca. Piszcie sugestie i swoje pomysły na to co mogłoby mu się przydać. #pomagajzwykopem
  • 273
@czeblin1 kopia z wykopaliska odnośnie pomysłu na prezent Może zamiast prezentów materialnych (coś co można sprzedać i wydać na alko, ktoś wyżej pisał ) zorganizować wyjazd na mecz albo naszej wspaniałej polskiej ligi albo mecz lewego? Wiecie 3 dniowy wyjazd do Monachium z babcią z oplaconym hotelem meczem i kieszonkowym jakimś?,
@Benezis jak wymyślisz prezent to się mogę złożyć
@czeblin1: parki zabaw, gokarty to super pomysly. Ale zamiast telefonow, drogich zabawek cos co rozbudzi jego wyobraznie. W takiej sytuacji jakiej on jest chwilowe zaspokojenie potrzeb materialnych to glupie posuniecie. Ale ma 10 lat i chlonie jak gabka wszystko do okola, trzeba zainwestowac w jego przyszla wiedze bo tego mu nikt nie odbierze. Kurs moze jakis, ksiazki
@czeblin1 jeśliby udało Ci się dowiedzieć jaką muzykę lubi, jakich zespołów słucha, ewentualnie na najbliższy koncert jaki będzie w Trójmieście to możliwe że udało by mi się zorganizować wejściówkę na backstage :)