Wpis z mikrobloga

@Myrten: ma być postawione raz i działać bez zbędnego kombinowania - boje się że przy VPS było by wiecej pracy z utrzymaniem i szukam hostingu bardziej ponieważ ja tworze apke i oddaje ją.

@miszcz_amator: Apka ok 100-300 uu / dziennie.

@drajvver: @miszcz_amator: Akurat na tym mi nie zależy bo apka będzie stworzona i nie bedzie miała większych aktualizacji także nawet czas ładowania plików na serwer 2-3 krotny nie
@carving85: Właśnie mam możliwość zmiany a w zasadzie przejścia do kompatybilności z Core, jednak cena za hosting nie wydaje sie jakaś wygórowana (to nie ja płacę) za podobną kwotę dopiero zaczynają sie VPS-y, dodatkowo jest polski support i odpowiadają w miare sprawnie. I mam dylemat.

Z VPS-em jest jeszcze też taki problem że nie wszędzie postawie windowsa, te najtańsze lub w budżecie trochę wiekszym niż przewiduje nie mają w opcji serwera
@bi-tek: Bierz hosting w takim wypadku. Co z tego że kupisz niby mocniejszego VPS jak będziesz tracił czas na konfiguracje i zarządzanie nim. Tam wyżej pisałeś że to apka dla klienta i chcesz wrzucić i ma działać. Niby tak powinno być ale czasem dzieją się dziwne rzeczy i coś przestaje działać przy hostingu piszesz do nich i ogarniają a przy vps sam musisz na to czas poświęcać