Wpis z mikrobloga

Czołem Mircy spod #ubierajsiezwykopem

Jako że miałem nieco ponad tydzień obsuwy związanej z moim wyjazdem na Pitti, najwyższy czas podkręcić tempo i nadrobić zaległości. Z tego powodu mam dla Was kolejny film, składający się na dwuodcinkową serię o najpopularniejszych rodzajach wzorów. Na pierwszy ogień idą kratki, które wydawać by się mogło są prostym deseniem, a gdy wgryźć się w temat nieco bardziej, ukazują swoją złożoność. Specjalnie z myślą o Was i Waszych komentarzach przy okazji publikacji poprzedniego filmu, tym razem zdecydowałem się na nieśmiertelny biały t-shirt i flanelową koszulę. Czasem przecież trzeba odpocząć od tej całej elegancji ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Sugestie i oceny jak zwykle mile widziane.

Pozdrawiam,

Wasz jedyny
Uszaty

#ubierajsiezuszatym #modameska #menswear #klasycznaelegancja #youtube #ciekawostki
UszatyBloger - Czołem Mircy spod #ubierajsiezwykopem

Jako że miałem nieco ponad ty...
  • 3
Stwierdziłem, że w sumie warto spróbować zaprezentować ten film na stronie głównej: http://www.wykop.pl/link/3565259/najpopularniejsze-rodzaje-wzorow-kraty/

Jeśli zechcielibyście go wesprzeć, to zapraszam do wykopywania. Pozwolę sobie zawołać moich kompanów modowej doli na tym wypokowym padole: @KaczuszkaSpodDzbanuszka @TadeuszSynZygmunta @wiedzmin @Sarpens @thewickerman88 @Xune @Mroczny_Pyton @Aditor @AllOver @Destr0 @fre4k @ReaSSe @Rain_ @wrednota @Nadrill @dGustator @plumkajacy_kalafior @robodeka88 @Espo @Dutch @daj_pan_spokoj @PiersiowkaPelnaZiol @mahakaM