Wpis z mikrobloga

Czołem Mircy spod #ubierajsiezwykopem

Może innymi kanałami dotarła do Was wiadomość, że po czterech latach przyglądania się targom Pitti Uomo z perspektywy swojego monitora, udało mi się w końcu wyrwać do Florencji, by przekonać się na własnej skórze jak to jest z tym całym placem, murkiem i wybiegiem dla bażantów. Zestaw z pierwszego dnia czeka na Was pod tym linkiem:

http://bit.ly/2k5El84

Kolejne zaś zostaną opublikowane w perspektywie najbliższych dni. Przymierzam się także do zrobienia filmu, w którym zebrałbym doświadczenia wynikłe z mojej wizyty. Sądzicie, że to dobry pomysł? Jestem ciekaw Waszych opinii.

PS: Jeszcze dziś wieczorem na kanale pojawi się nowy film, tym razem opowiemy sobie o temacie wzorów, znajdujących swoje zastowanie nie tylko w męskiej modzie. Stay tuned ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#ubierajsiezuszatym #modameska #menswear #klasycznaelegancja #waywt #wiwt
UszatyBloger - Czołem Mircy spod #ubierajsiezwykopem 

Może innymi kanałami dotarła...

źródło: comment_EuytRnMDxFmKzNsz5IWMFb9hwlcWaHSK.jpg

Pobierz
  • 148
@UszatyBloger 3 kolory to dużo, więcej to tłok. Ja wiem, że dzisiejsi znawcy mody #!$%@?ą, że należy fantazjowac. #!$%@?. Moda męska to klasyka w pełnym wydaniu, a nie strojenie się. Cicha elegancja- mówi Ci to coś? Swoim ubiorem przytlaczasz innych, nie tak zachowuje się mężczyzna z klasą. Masz być elegancki, ale skromny. Zalozyles charakterne buty? Reszta musi być stonowana. A nie #!$%@? kratka i krzyczacy krawat. Trencz zakłada się do ubioru typu
@Jimmyjim: Stary wyluzuj, moda męska to coś więcej, niż klepanie wyuczonych zasad bez kontekstu i to jeszcze z błędami (trencz do stylu casual, Humprey Bogart robi wrrr). Moda współcześnie jest po to, żeby korzystać z możliwości jakie daje. Poza tym, moda to estetyka, a te są różne i nigdy wszystkim nie dogodzisz, bo ile perspektyw, tyle wytycznych.

Tak btw, skromność to jedna z najgorszych cech, jakie są u nas kultywowane. Kiedy
@Jimmyjim: A mnie bawi, jak ktoś na podziękowanie za opinię, wywala tyradę, która nijak się ma do rzeczywistości. Nadal mam przekonanie, że zestaw jest dobry, więc nie przyznam Ci racji, że jest do chrzanu. Ale nie będę cię nakłaniał do zmiany Twojego zdania. Pozdrawiam serdecznie :)

BTW: Każde ubranie jest przebraniem. To od Twojego wyboru zależy, co na siebie włożysz :)

@AllOver: W halach odbywają się targi, mozna z pierwszej