Wpis z mikrobloga

Czołem Mircy spod #ubierajsiezwykopem

Może innymi kanałami dotarła do Was wiadomość, że po czterech latach przyglądania się targom Pitti Uomo z perspektywy swojego monitora, udało mi się w końcu wyrwać do Florencji, by przekonać się na własnej skórze jak to jest z tym całym placem, murkiem i wybiegiem dla bażantów. Zestaw z pierwszego dnia czeka na Was pod tym linkiem:

http://bit.ly/2k5El84

Kolejne zaś zostaną opublikowane w perspektywie najbliższych dni. Przymierzam się także do zrobienia filmu, w którym zebrałbym doświadczenia wynikłe z mojej wizyty. Sądzicie, że to dobry pomysł? Jestem ciekaw Waszych opinii.

PS: Jeszcze dziś wieczorem na kanale pojawi się nowy film, tym razem opowiemy sobie o temacie wzorów, znajdujących swoje zastowanie nie tylko w męskiej modzie. Stay tuned ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#ubierajsiezuszatym #modameska #menswear #klasycznaelegancja #waywt #wiwt
Pobierz UszatyBloger - Czołem Mircy spod #ubierajsiezwykopem 

Może innymi kanałami dotarła...
źródło: comment_EuytRnMDxFmKzNsz5IWMFb9hwlcWaHSK.jpg
  • 148
@UszatyBloger Przebrany a nie ubrany. Nadmiar kolorów. Na silę się chcesz wyróżnić. Bardziej się rzucasz w oczy niż ta baba w tle. Ogólnie skrótowo mówiąc... Beznadziejnie mimo że niby wszystko eleganckie.
@Jimmyjim

Może jestem staroswiecki, ale takie bawienie się modą w wykonaniu facetów mnie bawi. Tyle. Wyglądasz, jakbyś był przebrany, nie ubrany - tylko o to mi chodzi.


Nie, nie jesteś, to się nazywa zniewieścienie, a na konkretnym wyżej zdjęciu Anglicy określają to słowem "tryfull"
@loczyn specjalista od subiektywnej opinii? Naucz się najpierw czym jest opinia. Dla mnie #!$%@? wygląda. Patrząc na większość komentarzy i plusów moja opinia jest w zgodzie z większością.
Dla mnie


@Loloman: Chyba zapomniałeś tego zwrotu wypowiadając to:

Przebrany a nie ubrany. Nadmiar kolorów. Na silę się chcesz wyróżnić. Bardziej się rzucasz w oczy niż ta baba w tle. Ogólnie skrótowo mówiąc... Beznadziejnie mimo że niby wszystko eleganckie.

Myślałem, że chciałeś to obiektywnie uargumentować, no bo nie napisałeś, że nie podoba ci się ilość kolorów tylko napisałeś

Nadmiar kolorów.

Cała reszta to też Twoje zdanie, ale przekazane tak, jak by
@loczyn nie zapomniałem. Ocena ubioru zawsze jest subiektywna tak naprawdę. To moja opinia i tyle. I nie szkodzi że nie mój styl. Większość opinii jest negatywna i to się liczy. Jak źle wyglądasz dla 90% a dobrze dla 10% to właściwie można oficjalnie powiedzieć że wygląda się źle i tyle. To opinia większości wyznacza normalność i trendy tak naprawdę i na tej podstawie można wydać w miarę oviektywną opinie. Jak większość ubiera
Jak źle wyglądasz dla 90% a dobrze dla 10% to właściwie można oficjalnie powiedzieć że wygląda się źle i tyle.


@Loloman: PiS wygrało wybory.

Coś jeszcze chcesz powiedzieć? :D
@loczyn tak, nie rozumiesz nadal o czym mowa. Poczytaj czym jest opinia jeszcze raz i ze mowa o ubiorze a nie wyborze rzadu na ktory sklada sie miliard obiektywnych ocen i gdzie subiektywna opinia NIE ma znaczenia. To że 90% oceni jakas zmiane jako dobra nie czyni z niej dobrej zmiany. Ale jak 90% oceni potrawe jako dobra to jest dobra i tyle bo w gre wchodza TYLKO subiektywne opinie. Za to