Wpis z mikrobloga

Jak to jest, że faceci wyglądają bez makijażu normalnie, a część lasek wygląda tak, jakby były chore? Przyjdzie taka raz bez makijażu i od razu masz wrażenie, że coś z nią dzisiaj nie tak - albo chora, albo zmęczona, albo od razu umierająca. Kwestia przyzwyczajenia do umalowanej twarzy?
#pytanie #rozowepaski #makijaz
S.....y - Jak to jest, że faceci wyglądają bez makijażu normalnie, a część lasek wygl...

źródło: comment_WLtQNfmUcPzGox6eOU0oIY0T02hZSrel.jpg

Pobierz
  • 116
@Shanny: Mężczyźni są po prostu piękni ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Bóg w swoim miłosierdziu stworzył kwiatek i patrzy tak na niego i mówi:

- Aleś ty jest cudowny!

Stworzył też zwierzę i zachwyca się:

- Jakieś ty piękne!

I stworzył też Adama, i mówi:

- Toż to prawdziwy cud, te mięśnie, to piękno!

No ale zaczął się Pan Bóg zastanawiać nad tym, że nic na świecie nie
@Shanny:

Jak to jest, że faceci wyglądają bez makijażu normalnie

chyba nie widziałaś mojej mordy ( )
A jak w ciągu dnia zachce mi się spać i powieki robią mi się takie ciężkie to już w ogóle wyglądam jak niedorobiony.
Ciesz się, że wy możecie to maskować. ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Shanny: Mi rownież wydaje się, że to kwestia negatywnego wpływu regularnego stosowania kosmetyków kolorowych, ale i jakiegoś tam przyzwyczajenia do widoku koleżanki w makijażu. Z drugiej strony znam dziewczyny, które bez makijażu wyglądają bardzo dobrze, ale większość z nich ma ciemną oprawę oczu, nie tak bladą cerę itd.
@Shanny: Kobiety, które się przeważnie nie malują wyglądają bez makijażu bosko. Kobiety, które się maluja wyglądają bez makijażu średnio (bo ten syf was niszczy, nawet jak ma napisane BIO, EKO, BEZGLUTENOWE), a w makijażu jeszcze gorzej.
Malować się tylko okazjonalnie, a nie na codzień, to będziecie ładniejsze.

Poza tym.. Pytasz dlaczego dziewczyna ze zdjęcia bez makijażu wygląda na zmęczoną? Przecież masz dwa zdjęcia, na jednym się uśmiecha, na drugim nie ->
@Shanny: @MarianKolasa: @TaoHosts:

makijaż jest "męczący" i drażniący dla skóry i może dlatego tak to bez niego wygląda?


Pierdzielenie, ja używam tylko i wyłącznie maskary, a bez niej wyglądam na "chorą i zmęczoną". Nawet jak sobie kreskę kredką walnę, to jest o niebo lepiej. Chyba po prostu kwestia przywyczajenia. Akurat ta laska ze zdjęcia chyba przesadza z podkładem i innymi, więc trochę zły przykład, no a swojej mordy nie