Wpis z mikrobloga

Jak to jest, że faceci wyglądają bez makijażu normalnie, a część lasek wygląda tak, jakby były chore? Przyjdzie taka raz bez makijażu i od razu masz wrażenie, że coś z nią dzisiaj nie tak - albo chora, albo zmęczona, albo od razu umierająca. Kwestia przyzwyczajenia do umalowanej twarzy?
#pytanie #rozowepaski #makijaz
Pobierz S.....y - Jak to jest, że faceci wyglądają bez makijażu normalnie, a część lasek wygl...
źródło: comment_WLtQNfmUcPzGox6eOU0oIY0T02hZSrel.jpg
  • 116
@Shanny: samce są po prostu ładniejsze od samic, ptaki są doskonałym przykładem. Tylko u ludzi samice próbują wyglądać na ładniejsze niż są w rzeczywistości...
Nie wiem, co ludzie widzą w tych oszpachlowanych tapeciarach. Przecież to obrzydliwe. Spróbujesz dotknąć twarzy, poczujesz jakbyś włożył rękę w błoto. Po całuskach pół tapety na twojej mordzie. Te wszystkie podkłady to gówno. Gówno, które kobiety chętnie nakładają sobie na twarz.
@Shanny: Sympatyczna dziewczyna, ale fakt, że bez tapety wygląda jak poważnie chora. Pewnie kwestia tych worków pod oczami


@Aerials ja myślę, że zbyt delikatne brwi też mogą powodować takie wrażenie, niestety wiem po sobie :/
@MINDGAME: Atrakcyjna? Wygląda odrzucająco.
I nie jestem przeciwnikiem makijażu. Ale ma podkreślić pewne rzeczy na "oryginalnej" twarzy, zakryć jakąś niedoskonałość.
Ale jeśli laska próbuje tworzyć ryj od nowa, to nie może to dobrze wyglądać.
Dobrze dobrana szminka, odrobina tuszu do rzęs, poprawienie brwi. To wystarczy.
A jak widzę"makijaż" pokroju tego po prawej... odrzuca mnie to, bo mam wrażenie, że jak dotknę takiej twarzy, to będzie tłusta i kleista.
Najgorszy rak u
@Shanny: Jesli to Twoje zdjęcia - powtórz eksperyment. Wyprostuj się, wypchnij cyca i uśmiechnij jak na lewym zdjęciu, ale bez makijażu. Do zdjęcia z makijażem zgarb się, zrób skacowaną minę, patrz w nicość:
@Shanny: Wydaje mi się że wcieranie codziennie przez kilka lat jakichś proszków, zalewanie tego maziami, fluidami, rozjaśniaczami itp. może zamykać pory i powodować że skóra się dusi, przez co powstają przebarwienia i pochodne.

Ogólnie u osób w wieku średnim często widać kolosalną różnicę na skórze twarzy ze względu na płeć.
@Shanny wg mnie jezeli kobieta maluje sie dzien w dzien to przez tapete slonce nie opala twarzy. Jak taka raz sie nie umaluje to wyglada blado na buzicw stosunku do reszty ciala. Przewaznie blada cera kojarzy sie z choroba
#; @Aerials, @brak: W tym przypadku trzeba by zacząć od fryzury (zmienione proporcje twarzy) i niedbałego kadrowania. Dopiero potem można by ocenić wpływ makijażu. A wtedy wyszłoby najpewniej, że różnica jest niewielka, bo akurat ta pani niewiele nim koryguje.
Osobną kwestią jest punkt dojścia całego problemu, bo jedni poszukują urodziwej kobiety, w tym samym czasie inni dobrze się prezentującej w danym momencie. To niekoniecznie to samo, a to wprowadza