Wpis z mikrobloga

Jak to jest, że faceci wyglądają bez makijażu normalnie, a część lasek wygląda tak, jakby były chore? Przyjdzie taka raz bez makijażu i od razu masz wrażenie, że coś z nią dzisiaj nie tak - albo chora, albo zmęczona, albo od razu umierająca. Kwestia przyzwyczajenia do umalowanej twarzy?
#pytanie #rozowepaski #makijaz
S.....y - Jak to jest, że faceci wyglądają bez makijażu normalnie, a część lasek wygl...

źródło: comment_WLtQNfmUcPzGox6eOU0oIY0T02hZSrel.jpg

Pobierz
  • 116
Jak to jest, że faceci wyglądają bez makijażu normalnie, a część lasek wygląda tak, jakby były chore? Przyjdzie taka raz bez makijażu i od razu masz wrażenie, że coś z nią dzisiaj nie tak - albo chora, albo zmęczona, albo od razu umierająca. Kwestia przyzwyczajenia do umalowanej twarzy?


@Shanny: Raczej. Chciałby jednak zaznaczyć, że jest niewielka grupa mężczyzn, która woli kobiety bez makijażu lub w bardzo lekkim. Z tego powodu bardziej
@Aerials: Tak, cera robi swoje. Ja mam typ urody cyganki, więc bez nawet bez makijażu mam ciemną oprawę twarzy, ciemne rzęsy i brwi. Typowo słowiańska uroda jednak wymaga jakiegoś podkreślenia. Chociaż przypominam sobie, że jak miałam trądzik, to nic mi nie pomagało i bez makijażu wygladalam niezdrowo i niewyraźnie.
@Shanny: jak dla mnie ta po lewej wyglada normalnie, a ta po prawej jak wymalowana. a nie po lewej normalnie, a po prawej jak chora. ale moze to dlatego, ze w moim otoczeniu rozowe nie nosza takiego makijazu
@Shanny: no ta na zdjęciu wygląda i ładnie bez makijażu, ale prawda, że kobiety wyglądają gorzej bez makijażu. Dlatego ja się nigdy nie maluje i nie ma tego dysonansu "chora jesteś czy co?"( ͡° ͜ʖ ͡°). Odpowiada za to głównie cieńsza skóra, więc żyły bardziej przebijają.
@Shanny: Uśmiechnięta wygląda lepie niż z nijaką mordką? Odkrycie roku :p
Sam fakt, że uciekła się do takiej manipulacji tylko dodatkowo podważa ten przykład. Btw na drugim zdjęciu wygląda plastikowiej, a nie ładniej, a już na pewno nie sympatyczniej. Zadbana z delikatnym makijażem byłaby bardzo ładniusia, no, ale tutaj chodziło o pokazanie pewnej skrajności i wyszła jak wyszło.