Wpis z mikrobloga

Co #ksiadz odjaniepawlił na ostatnie lekcji to ja nie wiem.

Na ostatnich zajeciach mieliśmy temat "Zło moralne - samobójstwo". Na początku było wszystko okej, dusza trafia do piekła itd. Ale później stwierdził następująco:

1.
Tyle lat musimy czekać w czyśćcu, ile lat byśmy jeszcze żyli bez zabijania się. Okej, to brzmi dziwnie, nie wiem skąd się tego dowiedział(może sam musiał czekać xDDD), ani dlaczego akurat tyle lat. Koleżanka się spytała, czy Adolf Hitler(który by nie żałował za grzeczy) też musiał czekać w wygodnym czyśćcu, zanim by poszedł do piekła.
Oczywiście tego ksiądz nie wiedział.

2.
Jeżeli skaczemy z mostu i powiemy w trakcie spadania "Boze, żałuję za swe grzechy"(czy jakos tak) to dostajemy bonusy do zbawienia. Dostaniemy jeszcze wiecej, jezeli mamy chorobe psychiczna i nie bedziemy chcieli dluzej cierpieć.

3.
Te osoby które jednak przeżyły powieszenie(albo inną forme idk), widzą Szatana który wbija im widły w oczy. Nie komentuję.

4.
Najśmieszniejsze xD
Kiedy jesteśmy już sekundy od wskoczenia na pętlę i myślimy czy to zrobić to Szatan wysyła losowego psa, byśmy odwrócili uwagę i jednak się zabili. Tak, Szatan tworzy psa by przebiegł i zwrócił na siebie uwagę.

#oswiadczenie #bekazkatoli #gownowpis #katolicyzm #samobojstwo
  • 15