Wpis z mikrobloga

@nicari: ja po wielu latach myślenia o tym w końcu sobie zrobiłam symbol insygniów na plecach :D
pamiętam jak moja mama zabrała mi nową część (jeszcze nieprzeczytaną) Czary Ognia i powiedziała, że nie odda dopóki nie przeczytam Krzyżaków :D skończyłam w trzy dni :D
@nicari: a to ja az tak w to sie nie bawilam :P
aczkolwiek czytalam wszystkie, czare ognia to praktycznie na jeden raz - jak siadlam, tak odlozylam po przeczytaniu ostatniej strony.
Szczesliwie sie tak zlozylo, ze premiery kolejnych czesci byly albo w okolicach moich, albo siostry urodzin i dostawalysmy :)
@agaja: ja właśnie miałam dość długą przerwę i wracam do czytania :) sporo rzeczy już pewnie zapomniałam więc prawie jakbym od nowa czytała :D a wskaźnik w kształcie różdżki pamiętam :D brałam nawet udział w konkursie w moim województwie odnośnie HP ale poległam na pytaniu o chochliki kornwalijskie :(
na foto moje insygnia :D ( mogą się wydawać krzywo, bo mam łopatkę jedną trochę wyżej i jak stanę normalnie to jest
nimithril - @agaja: ja właśnie miałam dość długą przerwę i wracam do czytania :) spor...

źródło: comment_uQyKWE1CNwLHPin8k3QDHlTfNKgXGVuM.jpg

Pobierz