Wpis z mikrobloga

Czy wszystkie babki z sympatii i tego typu portali są mega zje@^ne? Ja rozumiem, że wiele jest tam dla atencji, wstawi słit focie i liczy na koncert #!$%@? stulejrzy, ale te babki powiedzmy średnio urodziwe z jakąś normalną fotką też o wiele lepsze nie są. Ja rozumiem, że naczytały się prasy dla pań, naoglądały programów Agat Młynarskich, że facet powinien o nie zabiegać itd...ale kierwa to ma chyba jakieś granice.
Prowadzisz rozmowę, zapytujesz o zainteresowania itp, a ta nawet nie zapyta zwrotnie. O sobie to by pisały sporo, mimo że od takiej panny to nawet przeciętny mirek ma ciekawsze życie. Muzyka to jej całe życie, no normalnie ideał. A czego dokładnie słucha? A nie wiem to różnie zależy od nastroju. Jest fanką kina. Jaki jest jej ulubiony film? Vinci z Borysem Szycem xD...gdzie oni je wszystkie produkują? ( ͡ ͜ʖ ͡)

#sympatia #zwiazki i troszeczkę #logikarozowychpaskow
  • 35
@rbk17: zgoda, mogłem napisać, że "szare myszki" jak na realia tego typu portali, czyli z pozoru normalne, ale zauważ, że ja nie piszę o wszystkich dziewczynach, tylko o "babkach z sympatii i tego typu portali" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ethics: no to podajesz kolejny punkt obnażający ich beznadziejność, widać jakie to ma szerokie zainteresowania, skoro nie ma nic lepszego do roboty niż odpisywanie dziesiątkom gości tych samych głupot ( ͡ ͜ʖ ͡)