Wpis z mikrobloga

Czy wszystkie babki z sympatii i tego typu portali są mega zje@^ne? Ja rozumiem, że wiele jest tam dla atencji, wstawi słit focie i liczy na koncert s----------a stulejrzy, ale te babki powiedzmy średnio urodziwe z jakąś normalną fotką też o wiele lepsze nie są. Ja rozumiem, że naczytały się prasy dla pań, naoglądały programów Agat Młynarskich, że facet powinien o nie zabiegać itd...ale kierwa to ma chyba jakieś granice.
Prowadzisz rozmowę, zapytujesz o zainteresowania itp, a ta nawet nie zapyta zwrotnie. O sobie to by pisały sporo, mimo że od takiej panny to nawet przeciętny mirek ma ciekawsze życie. Muzyka to jej całe życie, no normalnie ideał. A czego dokładnie słucha? A nie wiem to różnie zależy od nastroju. Jest fanką kina. Jaki jest jej ulubiony film? Vinci z Borysem Szycem xD...gdzie oni je wszystkie produkują? ( ͡ ͜ʖ ͡)

#sympatia #zwiazki i troszeczkę #logikarozowychpaskow
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy wszystkie babki z sympatii i tego typu portali są mega zje@^ne?

@first: tak, czemu? Ponieważ normalne babki takich portali unikają, a jak już na nie wchodzą, to tylko dla beki. Tzn., jest ułamek dziewczyn, które szukają sympatii, ale jest ich niewiele i giną w tłumie.

Swoją drogą, znam jedną parę, która tak się poznała i dzisiaj są wieloletnim małżeństwem.
  • Odpowiedz
że facet powinien o nie zabiegać itd


@first: No a nie? Powinny obie strony zabiegać, a odniosłam wrażenie jakbyś chciał żeby tylko o Ciebie zabiegano.

a ta nawet nie zapyta
  • Odpowiedz
@MirkobIog: ale czy Twoj ulubiony mydłku? Nikt kto się mieni fanatykiem kina nie wymieni go jako swój ulubiony. To samo z muzą, po co pisać, że jest dla niego jak tlen, skoro nie potrafi sensownie napisać co słucha, czego jak jest smutny, a czego jak jest wesoły...

@Yssun: LOL, ale bzdety piszesz. Przecież z mojego wpisu ewidentnie wynika, że to ja wykazuję inicjatywę i próbuję zabiegać.
Poza tym
  • Odpowiedz
@simperium: @first: Ja tak poznałem się ze swoją dziewczyną. Może dziewczyny w większości są tam mega amebami, ale dziewczyna mi mówiła, że 99% wiadomości jakie dostawała było od typowych s--------n. To działa w dwie strony ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@SiDi: to gratulacje ( ͡° ͜ʖ ͡°), serio. Wiesz, ja zdaję sobie sprawę, że s--------n tam pełno, ale jakbym mieszkał w hotelu na wakacjach w Hiszpanii to oczekiwałbym profesjonalnej obsługi bez względu na to, że ktoś z hotelu został źle potraktowany w Polsce...
  • Odpowiedz
@kankanet: daj link xD, może nie podkreśliłem tego wystarczająco, ale z mojego wpisu jednak trochę wynikało, że nie szukałem pięknych buziek.
  • Odpowiedz