Wpis z mikrobloga

  • 1922
Pizzeria Palermo w Złotym Stoku i najgłupszy dialog z kelnerką ever:
- Poprosimy pizzę Americanę, ale zamienimy pieczarki na oliwki.
- Nie zamieniamy składników.
- Ok, to poprosimy w takim razie bez pieczarek.
- Ok.
- I z dodatkowymi oliwkami.
- Tak nie można, nie zamieniamy!
- No ale odjąć składnik można?
- Można.
- Dodać też można?
- Można.
- No to poprosimy odjąć pieczarki i dodać oliwki, zapłacimy za to.
- Nie można!
- No ale jak to?
- No bo jak się zamienia to jest potem na kuchni jak jest dużo zamówień!
Oprócz nas w lokalu dwie osoby. Złoty Stok. Niedziela. 17.
- No dobra, to americana bez pieczarek.
- Ok, coś jeszcze?
Cisnęło się na usta oliwki, ale już odpuściliśmy xD Takiej rozmowy to nigdy nie miałem xD
#jedzenie71 #gastronomia #zlotystok #heheszki #januszebiznesu
  • 66
@Iudex: podobnie miałem w kebabie gdzie uwzględniają zniżki dla studentów.

- dzień dobry, poproszę zestaw A(kebab w bułce i frytki) ze zniżką studencką
- na ten zestaw nie obowiązuje zniżka
- to poproszę te bułkę i osobno frytki, ze zniżką studencką
- (podała należność)

@Michau_michau: no spoko, dalej jedz żarcie dla kota na placku drożdżowym i nazywaj to pizzą xD


@durielek: o #!$%@? xD to musi tu być więc wrzucam xD

EH PANOWIE CORAZ WIĘCEJ AMATORÓW SIĘ PCHA DO ZABAWY HEHE MAM NADZIEJĘ, ŻE PRZEJDZIE TA NOWELIZACJA USTAWY I ZAMAWIAĆ PIZZĘ BĘDZIE MOŻNA TYLKO Z LICENCJĄ BO SERIO NIEKTÓRZY NIE MAJĄ ANI DOŚWIADCZENIA ANI WYOBRAŹNI I NA PRZYKŁAD ZAMÓWIĄ PIZZĘ Z SZYNKĄ NA PLACKU
xCinek - > @Michau_michau: no spoko, dalej jedz żarcie dla kota na placku drożdżowym ...

źródło: comment_xelqG9EdOASY1w1ntSAYgKdlAXP01PQX.jpg

Pobierz
@Iudex: to pewnie nie prikaz szefa kuchni tylko brak logicznego myślenia kelnerki...

Ostatnio miałem taki kwiatek - po wyjściu ze sklepu zauważyłem, że kobitka na kasie nie policzyła mi dwóch artykułów. Wracam bom uczciwy, a ta z pretensjami że ma dużą kolejkę i każe czekać na kiero...
@Iudex:

Pizzeria Palermo w Złotym Stoku i najgłupszy dialog z kelnerką ever


Chciałbym usłyszeć jej dialog z kucharzem/właścicielem, bo 6-ty zmysł mi mówi, że nie ona to wymyśliła ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ona za to zbiera #!$%@? od wszystkich oprócz sprzątaczki, pomywacza i szatniarza
@Iudex: Przypomina mi to dyskusję dawno temu w jednej z restauracji, gdzie była kaczka z warzywami z grilla i kurczak z warzywami na parze, nie dało się niestety zburzyć niesamowitej koncepcji szefa kuchni w zakresie doboru dodatków, więc skończyło się na tym, że ja zamówiłem kaczkę, osoba towarzysząca kurczaka i zamieniliśmy się talerzami z dodatkami.
@Ja-qb: W górach można robić też inne rzeczy niż jazda na nartach :)
@MKULTRA: Zamknięta droga ze Złotego na Kamieniec, do tego wczoraj takie korki na DK8, że przez Ziębice jechaliśmy.
@abdullahibnalibali: Na wylocie na Ząbkowice. W Rynku chyba nie ma żadnej pizzerii.
@shrimpski: Raczej przeciwnie - to wyglądało jak prikaz z góry i kelnerka sama nie wiedziała jak ma z tego wybrnąć. A my patrzyliśmy po sobie