Wpis z mikrobloga

  • 1922
Pizzeria Palermo w Złotym Stoku i najgłupszy dialog z kelnerką ever:
- Poprosimy pizzę Americanę, ale zamienimy pieczarki na oliwki.
- Nie zamieniamy składników.
- Ok, to poprosimy w takim razie bez pieczarek.
- Ok.
- I z dodatkowymi oliwkami.
- Tak nie można, nie zamieniamy!
- No ale odjąć składnik można?
- Można.
- Dodać też można?
- Można.
- No to poprosimy odjąć pieczarki i dodać oliwki, zapłacimy za to.
- Nie można!
- No ale jak to?
- No bo jak się zamienia to jest potem na kuchni jak jest dużo zamówień!
Oprócz nas w lokalu dwie osoby. Złoty Stok. Niedziela. 17.
- No dobra, to americana bez pieczarek.
- Ok, coś jeszcze?
Cisnęło się na usta oliwki, ale już odpuściliśmy xD Takiej rozmowy to nigdy nie miałem xD
#jedzenie71 #gastronomia #zlotystok #heheszki #januszebiznesu
  • 66
  • Odpowiedz
via Android
  • 5
@rbielawski No jakby nie patrzeć nie tak daleko, sporo ludzi z Wro bywa w okolicy - narty nie narty, te sprawy. Pozwoliłem sobie zatem zawołać :)
  • Odpowiedz
@Iudex: Kiedyś byłem nad wodą, pole parkingowe, pytam o cenę miejsca - 15 zł doba. A nie będzie przeszkadzać, jak się dzisiaj przekimam w aucie? 45zł doba.... Zaparkowałem przy ulicy, przespałem się za darmo.
  • Odpowiedz
@Iudex: a jeszcze tobie miałem odpisać - kiedyś Palermo robiła dobrą pizze. Teraz polecam zamiast jedzenia tam - Starą Kuźnię przy Kopalni. Zurek w chlebie - poezja.
  • Odpowiedz
via Android
  • 38
@Spratus Daj spokój z Kopalnią. #!$%@?ć pizzę to trzeba być debilem, ale #!$%@?ć pierś z kurczaka (kotlet), to trzeba być kuchennym przegrywem. Zupy z proszku do tego - dramat zupełny. Znam dobrze okolicę, bo od kilkunastu lat przyjeżdżam do Mąkolna. Gastronomia leży, to mało powiedziane, ale dzisiejsze Palermo przebiło wszystko xD
  • Odpowiedz
@Iudex: to chyba jak przyjezdżam specjalnie chcą się wykazać :D Nigdy nie zjadłem nic złego w Starej Kuźni, kilka imprez rodzinnych tam robiliśmy, ostatnią nawet w czerwcu. Wszystko było ok. Chyba strasznie się #!$%@? wszystk otam ostatnio...
W Palermo to ze 3 lata temu ostatnio byłem, zawsze moją ulubiona pizza był gyros.
  • Odpowiedz