Wpis z mikrobloga

Od wieków zmagam się z pewnym problemem - od pół roku latam po różnych miejscach z rysunkami i opisami wyglądu i cech ludzi różnego pochodzenia i za cholerę nie mogę trafić na moje egzotyczne dziwactwa, nie pasujące do niczego, głównie w wyglądzie (bo charakter może być w większym stopniu kształtowany doświadczeniem życiowym). Jako że nigdzie nie mogłem podobnych zmian znaleźć, a duża część lokalnej starszyzny ma podobne, tylko bardziej uwydatnione, doszedłem do wniosku, że po prostu #starzejesiechyba, tylko z jakiegoś powodu skóra mi wyjątkowo szybko utraciła elastyczność. (pierwszy raz to zauważyłem w wieku ok. 17 lat jak zapuściłem zarost a potem go ogoliłem) #oswiadczenie #nowyrokzwykopem

Ludzie mówili, że jestem za gruby i takie tam, ale schudłem 20 kilo (!) i się wcale nie zmieniło, zresztą jakby wymacać to tam same ślinianki i skóra, tylko takie zwisające jak przy #starosc.

Teraz pytanie - od czego to może być? Progerii raczej nie mam, bo bym się wtedy chyba cały szybciej starzał?

Jakby co to pierwszą zmarszczkę i siwy włos miałem w wieku 16 lat, ale potem się cofnęło.

#zdrowie #medycyna #lekarz #wykopowyznachor
  • 8