Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#rozowepaski #mikrokoksy #silownia #logikarozowychpaskow

Nie jestem grubasem, ulańcem czy jakbyście mnie tam nazwali 182 wzrostu 71kg wagi, szczupły, poziom tkanki tłuszczowej oscyluje ok 13 procenta, więc szczupły gostek.

szybka piłka, spotykam się z różową, której ewidentnie się podobam, no już jest chemia między nami i osttatnio coraz częściej sugeruje żebym przypakował klate o.O

raz jak gadaliśmy o wyglądzie płci przeciwnej co nam się podoba to już wtedy powiedziała, że lubi potężne klaty, a jak się domyślicie takowej nie mam, bo nie biorę sterydów i nie pakuje, po prostu jestem szczupły. Co sądzicie o tej różowej olać ją i czy uważacie, że jej propozycja żebym rozbudował klatę DLA NIEJ jest na miejscu? Czy to jakiś test czy ona po prostu chce żebym spełnij jej widzimisie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: ludolfina98
  • 20
Nie jestem grubasem, ulańcem czy jakbyście mnie tam nazwali 182 wzrostu 71kg wagi, szczupły, poziom tkanki tłuszczowej oscyluje ok 13 procenta, więc szczupły gostek.


@AnonimoweMirkoWyznania: to nie jest "szczuply gostek" to jest suchoklates. Dasz rady sie schowac za stojaca bokiem deska do prasowania?
Widze tu polowa mirkow we wpisie hurr durr zostaw ja ciota i #!$%@?. A moze to wlasnie jest motywacja bys zaczal cos robic? Jestes cokolwiek into sport? Bieganie,
@AnonimoweMirkoWyznania: Prawdopodobnie dobrz Ci radzi, jak masz tam dol na wapno to nie wyglada to mesko. Wiec pakuj. Mi tez kiedys kobieta powiedziala zebym przypadkowal barki i dobrze mi radzila. No to zrobilem sobie dwie kule armatnie :)