Wpis z mikrobloga

@Pooodi to miałeś #!$%@? nauczycieli. Ja pamiętam jak w gimnazjum siadalismy przy komputerach i nauczycielka aż się uśmiechała, często też mówiła że z nami tak dobrze się pracuje, a te dziewczyny nic nie robią. Miło tak było dla odmiany być lepszą płcią i to w oczach kobiety!
@Pooodi: zauważyłam odwrotną tendencję w swojej techbazie informatycznej. ( ͡º ͜ʖ͡º)
To, że nauczyciel - facet - od programowania, nie umiał nawet podstaw C++ i puszczał na zajęciach filmy od Zelenta, to już inna para butów. :}
@Pooodi: a weź #!$%@?.

laski dostawały nawet 6 na koniec roku, a ja góra 5, bo choć pracowałem z 3 językami programowania (pascal, php, javascript), żadne cuda, ale co trzeba było to napisałem, to jednak ode mnie powinno się wymagać więcej - tylko ni #!$%@? nikt mi nie powiedział co jeszcze konkretnie mam zrobić, żeby sobie zasłużyć
To, że nauczyciel - facet - od programowania, nie umiał nawet podstaw C++ i puszczał na zajęciach filmy od Zelenta, to już inna para butów. :}


@noekid: @MissCthulhu: Ja u swojego jełopa od informatyki miałem zagrożenie w pierwszej klasie licbazy. Skończyłem jako zawodowy programista. ( ͡° ͜ʖ ͡°)