Wpis z mikrobloga

Chciałbym napisać, że czuje się człowiek dobrze ale to nie była by prawda. Czuję się znacznie bardziej niedoświadczony niż wtedy gdy budowałem mój pierwszy komputer na celeronie. Ale #blacksailproject powoli wchodzi w fazę 2.5.
Dziś ma dotrzeć paczka ze Słowenii od EKWB

EK-HDC Fitting 12mm G1/4 - Black

EK-Cable Pump testing adapter

EK-RES X3 150

EK-AF Angled 90° G1/4 Black

EK-Ekoolant EVO UV BLUE (concentrate 100mL)

EK-AF T-Splitter 3F G1/4 - Black (QClass2)

EK-AF Extender 6mm M-M G1/4 - Black

EK-CSQ Plug G1/4 - Black


A w drodzę mam jeszcze

EK-X-RES 140 DDC 3.2 PWM Elite

EK Water Blocks EK-Supremacy EVO

No i radiator ale sprzedawca jeszcze nie dał mi znać co i jak.

#pcmasterrace #watercooling #customloop
Pobierz Jofiel - Chciałbym napisać, że czuje się człowiek dobrze ale to nie była by prawda. C...
źródło: comment_ieRXuMGUigtSQrCq7MyMvTEs4nqnrHMh.jpg
  • 7
@Jofiel: wiem ze zajawka bo kiedys sam taki zlozylem. Ale cisza to nigdy jednak nie byla przy wc wiatraki jakies caly czas sie kreca + praca dyskow. Od pewnego moja opcja to komputer w szafie. Calkowita cisza i zapomnienie o jednostce . Wszystko startuje przez wol. Awaryjne restarty - przez radiowe gniazdka ;) Jedynie widok obudowy nie cieszy bo go nie ma ale od tego w to miejsce jest akwarium :)
@wariat89: Obecnie Define S z oknem od fractal D, ale już wiem, że w przyszłości będę wymieniał na Thermaltake Core x71
@BrevardStone:

obisz to dla efektu wizualnego / pozornej ciszy czy oc ?

Chyba wszystkiego po troszku.
Wizualnie, jak dla mnie hard tubing to po prostu majstersztyk. Coś co fascynuje samym wyglądem :)
Co do ciszy... W obecnej chwili 5 wentylatorów(+ 2 na grafice+1 na zasilaczu) Chodzą na 40% więc
Pobierz Jofiel - @wariat89: Obecnie Define S z oknem od fractal D, ale już wiem, że w przyszł...
źródło: comment_mgg6xnOKF2AkAZRqY4pc3O18hKtmyeHT.jpg