Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Gdzie legalnie wykonać sterylizację kobiecą? Słyszałam że w Polsce jest to niemożliwe tj. nie zrobią tego młodej i bezdzietnej osobie. Słowacja jest bezpieczna? Któraś może to sobie robiła? Facet (o dziwo) nie chce robić sobie wazektomii (co mnie smuci) więc chcę tę sprawę wziąć na siebie.
#wazektomia #seks #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 36
@AnonimoweMirkoWyznania: Ale wiesz, że nauka zna inne odwracalne metody antykoncepcji, które zabezpieczą cię przed zajściem w ciążę, pozwolą na nieskrępowany seks (nie mnie oceniać z kim się kochasz, chodź sobie nawet na swingers party - nie oceniam tego) - ale przede wszystkim jak wspominałem na początku można je przerwać lub cofnąć.
Przemyśl to co robisz, z tego się nie można wycofać a nie wiadomo co się z tobą stanie za kilka
SpienionyZboczeniec: Nawet jesli jestes pewna ze nie chcesz miec dzieci i nie chcesz tego zrobic wylacznie ze wzgledu na faceta to bedzie ciezko...

Mieszkam w UK i musialam miec usunieta macice ze wzgledow medycznych (dla mnie spoko, dzieci i tak nie chcialam) i trudno bylo znalezc lekarza ktory by sie tego podjal, kilku nawet wymagalo ode mnie zgody od partnera (meza nie mam, chlopaka tez) albo od ojca xD normalnie jak