Wpis z mikrobloga

  • 252
#!$%@? jak mnie #!$%@? ze kilka tysięcy osób, próbuje demonstrować i narzucać swoją opinię reszcie.. przecież gdyby teraz rozpisano wybory to PiS i tak wygrałby ją w cuglach.. a to jak bardzo antagonizuje się społeczeństwo jest okropne.. ludzie których znam i lubię wrzucają taki content na fb i w dyskusji że głowa mała.. XXI wiek #!$%@? kraj w środku Europy a niektórym się przewrót marzy. Od czego są wybory w demokracji ja się pytam??!!!!!?111111oneoneone #niepopularnaopinia #neuropa #4konserwy #oswiadczeniezdupy #polityka
  • 80
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Siman: W Polsce nie będzie drugiego Majdanu. Wbrew pozorom w Polsce większość to jednak w miarę mądrzy ludzi i gdy ten mały procent Polaków biorący udział w demonstracjach poszedł by w stronę Majdanu, został by wywieziony na taczkach w najlepszym dla nich razie.

@lubielizacosy

Albo zgromadzenia które musi dzielic 100 metrow.

To akurat najlepsza część tej ustawy, problemem jest
  • Odpowiedz
@Rumpertumski: Wszedł by SLD i myślisz, że PSL by się nie sprzedało. Tak samo nic by nie mówili jak za rządów PO. Pomijam oczywisty fakt, że Kaczyński drugi raz nie popełni tego samego błędu i nie pozwoli na wcześniejsze wybory, bo i nie ma po co. Ostatnio przynajmniej mógł liczyć na wygraną i lepszego koalicjanta, najlepiej jednego, teraz PiS nie potrzebuje koalicjantów.
  • Odpowiedz
@Rumpertumski: Jaki to ma związek z tym co napisałem. Stwierdziłem że na chwilę obecną nie ma partii, która może wygrać wybory z PiS, nie pisałem jednak że mają pewną większość samodzielną jak teraz, bo to niemal niemożliwe.
  • Odpowiedz
@Herubin: Wyciągasz dziwne wnioski z moich słów. Nigdzie nie napisałem o masakrycznej przewadze, jedynie o pewnym zwycięstwie, spowodowanym działaniami opozycji, które większości polaków się nie podobają.

PO po 8 latach miało więcej.

Te ich wyniki po 8 latach nie miały nic wspólnego z prawdą co pokazały wybory do parlamentu, które odbyły się właśnie po 8 latach. Istotne jest również, że PiS miało wtedy większe poparcie, niż dzisiejsza rozbita na drobne
  • Odpowiedz
Albo zgromadzenia które musi dzielic 100 metrow.


@lubielizacosy: Przecież to jeden z lepszych pomysłów wreszcie nie będzie niepotrzebnych przepychanek, prowokacji i ogólnego #!$%@? związanego z blokowaniem czy to Marszu Niepodległości czy Marszów Równości.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Gluptaki akurat uważam ze koalicja zawsze jest czymś lepszym niż samodzielne rządzenie, to moja opinia. Różnić się wszyscy możemy i spierać. To akurat dobre. Ale między ludźmi wrasta okropna nienawiść i przykro to powiedzieć ale niestety zalążkiem tej nienawiści jest kod.
  • Odpowiedz
przecież gdyby teraz rozpisano wybory to PiS i tak wygrałby ją w cuglach


@Siman: Bzdura, PiS ma większość kilku posłów tylko dlatego, że ~15% waznych głosów poszło na partie, które się nie dostały. Kaczyński doskonale wie, że ledwo ledwo prześlizgnął się. 0,24% głosów na krula i już by nie miał większości.

Gdyby Kaczyński myślał podobnie, to by rozpisał wybory, ale wyciągnął nauczkę z roku 2007, a Ty nie wyciągnąłeś.
  • Odpowiedz
@Siman: Tylko mocne protesty sa w stanie częsciowo powstrzymywac rządzących przed narzucaniem swoich pomysłów bez konsultacji z zainteresowanymi. Tak jest od lat.
  • Odpowiedz