Wpis z mikrobloga

  • 252
#!$%@? jak mnie #!$%@? ze kilka tysięcy osób, próbuje demonstrować i narzucać swoją opinię reszcie.. przecież gdyby teraz rozpisano wybory to PiS i tak wygrałby ją w cuglach.. a to jak bardzo antagonizuje się społeczeństwo jest okropne.. ludzie których znam i lubię wrzucają taki content na fb i w dyskusji że głowa mała.. XXI wiek #!$%@? kraj w środku Europy a niektórym się przewrót marzy. Od czego są wybory w demokracji ja się pytam??!!!!!?111111oneoneone #niepopularnaopinia #neuropa #4konserwy #oswiadczeniezdupy #polityka
  • 80
Nie nie. Kilku policjantów zostało wyzwanych i poszarpanych.


@ediz4: #potrzebnezrodlo Okrzyki "ZOMO" się zdarzały, ale tacy idioci byli szybko sprowadzani do parteru przez starych opozycjonistów. Linkuj te zeznania wyzywanych i poszarpanych policjantów.
To akurat najlepsza część tej ustawy, problemem jest jej dalsza część.


@fransua: Absolutnie nie. Kontrmanifestacje to wymiana poglądów, esencja demokracji. (A ustawa jest tylko po to, żeby Obywateli RP sprzed wrażliwych oczek Kaczyńskiego usunąć).
@szurszur wyobrażasz sobie zaraz po uchwaleniu ustawy o zmianach w OFE jak Kaczyński nawołuje do buntu społecznego ? Albo jak zaczyna okupować razem z klubem salę sejmową w obronie pieniędzy Polaków? Ja rozumiem protesty u temu się nie dziwię. Dziwię się fali nienawiści w szczególności właśnie w szeregach tych niby madrzejszych, światowych ludzi po stronie kodu. Jako zwykły człowiek po prostu mam tego dość o od jakiegoś czasu w ogóle nie oglądam
@Andreth: Co? Te słowa "Co jest #!$%@?" to taki gest przyjaźni. Widzę że wyznawczyni bo każdy normalny wie że się nie stoi na ulicy. Nawet tam odpychają Policje. No ale jak ktoś jest zaślepiony to nawet jak ktoś pluje to powie że deszcz pada.
@Andreth: Oddzielenie nie oznacza zakazu kontrmanifestacji, jedynie ułatwia zapewnienie bezpieczeństwa. Dopiero dalsze zapisy tej ustawy wprowadzają niebezpieczne obostrzenia.
@rzep: Hahahah. Czy ty widzisz że oni stoją na ulicy i blokują przejazd samochodów czy jesteś ślepy? Nie widzisz że w 0:30 odpychają policjantów aby dalej blokować ulicę. Wy jesteście gorsi od moherowych beretów.
@Siman: Zobaczymy co będziesz mówił za parę lat, kiedy będziesz musiał płacić coraz to większe podatki aby zaspokoić apetyty najbiedniejszej ludności, pod warunkiem że gospodarka takie rozdawnictwo w ogóle udźwignie.
PIS przestaje działać w granicach obowiązującego prawa, a poza tym ogranicza nasze wolności i rozmontowuje nasz system prawny co budzi uzasadniony sprzeciw.


@Internet_the_explorer: innymi słowy, jak oni robią coś bezprawnie to Ci co się nie zgadzają mają prawo robić coś bezprawnie? Nigdzie nie napisano, że demorkacja to system w którym rządzi się wg prawa, tylko taki w którym władzę sprawują ludzie wybrani przez większość. Wg lewactwa dla przykładu demokracja jest wtedy