Wpis z mikrobloga

  • 252
K---a jak mnie w-----a ze kilka tysięcy osób, próbuje demonstrować i narzucać swoją opinię reszcie.. przecież gdyby teraz rozpisano wybory to PiS i tak wygrałby ją w cuglach.. a to jak bardzo antagonizuje się społeczeństwo jest okropne.. ludzie których znam i lubię wrzucają taki content na fb i w dyskusji że głowa mała.. XXI wiek k---a kraj w środku Europy a niektórym się przewrót marzy. Od czego są wybory w demokracji ja się pytam??!!!!!?111111oneoneone #niepopularnaopinia #neuropa #4konserwy #oswiadczeniezdupy #polityka
  • 80
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Troche wstyd, ze taki patriota a nie zna konstytucji.

@Internet_the_explorer: ahahahahahaha dobry joke. ofc jebiesz stereotypami. Tępi ludzie zakładają, że jak jesteś przeciwko szopkom, urządzanym przez PO i przeciwko ich złodziejstwie to odrazu musisz być z pissssuuuu i odrazu patriota ze sztachetą, trzeba było dostać żebym sobie nowy dres kupił.
@rzep: trzeba było dodać słowo "w teori"

Widać jak bardzo ludziom o--------a, ja nawet telewizji nie oglądam nie chce uczestniczyć
  • Odpowiedz
ja pierdziele. TO kij jutro w ramach protestu za twoje wpisy zablokuje wyjście z twojego domu. Stara sprawdzona metoda protestu.


@ediz4: Ale czy ja jestem w rządzie? Czy ja podejmuje decyzję na temat kraju?
  • Odpowiedz
@kwaz1: Tak, przytocz okrojoną definicję ze słownika by udowodnić swoją rację xD

According to political scientist Larry Diamond, democracy consists of four key elements: (a) A political system for choosing and replacing the government through free and fair elections; (b) The active participation of the people, as citizens, in politics and civic life; (c) Protection of the human rights of all citizens, and (d) A rule of law, in which
  • Odpowiedz
Co to ma za znaczenie? Kaczyński sobie pojechał prywatnie na grób i ma takie samo prawo do wolności jak Ty.


@ediz4: Jest członkiem rządu i prezesem partii rządzącej. Nikt nie protestuje pod domem bratanicy Kaczyńskiego.
  • Odpowiedz
@rzep: pod domem Kaczyńskiego protestowali. Chcieli zablokować możliwość jego wyjazdu zarówno z sejmu jak i z Wawelu. To jest ograniczenie wolności. To że jest politykiem nie oznacza że mogą wszystko.
  • Odpowiedz
pod domem Kaczyńskiego protestowali.


@ediz4: Dokładnie - Kaczyńskiego. Nie kogoś niezwiązanego z rządem. Tak samo jak protestowali przed domem Tuska.

To jest ograniczenie wolności. To że jest politykiem nie oznacza że mogą wszystko.


Nie mogą wszystkiego - nie mogą go np bić. Mogą natomiast protestować.
  • Odpowiedz
@rzep: Ja pierdziele. Nawet niektóre osoby z rigczem z opozycji mówiły że protest pod domem Kaczyńskiego jest przegięciem bo to przekroczenie granicy prywatności. Ale widzę że Ty byś zezwolił na protest u niego w łazience.
  • Odpowiedz
wyobrażasz sobie zaraz po uchwaleniu ustawy o zmianach w OFE jak Kaczyński nawołuje do buntu społecznego ?


@Siman: Nie bo on sam ma zamiar wykorzystac pozostałośc OFE.

Dziwię się fali nienawiści w szczególności właśnie w szeregach tych niby madrzejszych, światowych ludzi po stronie kodu.


@Siman: Bez emocji nie bedzie trwalszej mobilizacji ludzi. przypomnij sobie nienawiść na pikietach narodowców. Tam padaja ostrzejsze hasła.
  • Odpowiedz
Ja pierdziele. Nawet niektóre osoby z rigczem z opozycji mówiły że protest pod domem Kaczyńskiego jest przegięciem bo to przekroczenie granicy prywatności. Ale widzę że Ty byś zezwolił na protest u niego w łazience.


@ediz4: W łazience nie - to jego prywatny teren. Ale na publicznym terenie? Droga wolna. Protestowali pod domem Tuska, niech protestują pod domem Kaczyńskiego. Za 3 lata mogą protestować pod domem kolejnego szefa rządu/partii.
  • Odpowiedz
@ediz4: Możesz sobie myśleć co chcesz, twoja ocenia nie ma dla mnie żadnego znaczenia. Nie będę miał problemów, gdy przeciwko kolejnemu szefowi rządu też tak będą protestować.
  • Odpowiedz
@rzep: Ze tak wrócę - właśnie Nowacka w TV Cię zaorała. Powiedziała że na Wawelu nie powinno być żadnego protestującego bo Kaczyński był tam prywatnie. Identycznie jak pod jego domem. I widzę ładnie sekta Cię plusuje( ͡° ͜ʖ ͡°) Cały czas te same osoby.
  • Odpowiedz
@ediz4: Nowacka może być opozycją i może mieć inne poglądy. W przeciwieństwie do PISu w opozycji nie ma wymuszonej jednomyślności.
  • Odpowiedz
Kontrmanifestacja służy do wyrażenia swojego stanowiska, nie do krzyków/rozmów.


@fransua: Czyli nigdy na żadnej nie byłaś. Jak niby "wyrazisz stanowisko" z odległości 100 m?
  • Odpowiedz
@Andreth:

nie byłeś*

Dla mnie idea manifestacji jest taka by wyjść na ulice i wyrażać swoje stanowisko, a nie dyskutować z kontrmanifestantami. Na ulicy nie ma miejsca na poważną dyskusje.
  • Odpowiedz