Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Witam
Od 5-ciu lat jestem na #emigracja w #uk. Po roku poznałem #rozowypasek (oczywiście Polka, samotna matka z dzieckiem). Po 6-ciu miesiącach zamieszkaliśmy razem i przez dwa lata było naprawdę fantastycznie. Jakieś 1,5 roku temu coś jej odbiło, i zaczęła mi robić jazdy o romanse których wogóle nie miałem! I to tyle tego że głowa mała! Jakby wszystkie kobiety na świecie tylko czekały na okazję żeby mi wskoczyć do łóżka! I najgorsze jest to, że ona dalej święcie w to wierzy (gdzie ja nawet z kolegami na piwo nie wychodzę). Na początku to ignorowałem, ale jak się zaczęła patologia robić i ona całymi nocami siedziała nade mną z płaczem że "dlaczego ja jej to robię", że ona ma na wszystko dowody, nagrania, moje lokalizacje gps, świadków którzy mnie widzieli itd... oczywiście to wszystko jej wymysły. Doszło do tego że mnie wrzuciła z domu (ja się wprowadziłem do niej). Znalazłem pokój dosłownie 100 m od niej, żeby być blisko, tak samo dorobiłem jej klucz do mojego nowego domu (żeby pokazać że nie mam nic do ukrycia i że może przychodzić kiedy chce) i jest #!$%@? jeszcze gorzej!!! Teraz oprócz wymyślania co chwilę nowych romansów (np. z losowymi kobietami ze sklepów z którymi nie zamieniłem nawet słowa) doszły jeszcze oskarżenia o pedalstwo!!! Jestem 100% #nohomo a dowiedziałem się od niej że obciągałem szefowi za awans w pracy (niedawno dostałem awans i podwyżkę), w pracy pracuję z samymi facetami no i ona oczywiście twierdzi że sie ruchamy tam nawzajem (gdzie wszyscy mają rodziny, dzieci i żadnego geja nawet nie znam). I oczywiście ona na wszystko ma dowody, TYSIĄCE nagrań, zdjęć itd itd a jak proszę żeby poparła swoje oskarżenia dowodami to mówi że dowiem się w swoim czasie.

O żadnej wizycie u psychologa nie chce słyszeć. Mówi tylko że ja się non stop #!$%@?ę i jeszcze psychola z niej chcę zrobić. I twierdzi że to ja mam się leczyć.

Mirko pomóżcie, nie wiem jak z nią rozmawiać, a Kocham ją... widzę jak się męczy... jak jej pomóc?

#psychologia #psychiatria #depresja #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 53