Wpis z mikrobloga

Aż żal was czytać wykopki.
- rząd nic nie robi
- telewizja nic nie pokazuje
- trzeba było wybrać konfederacje

Nawet nie zauważyliście kiedy sami zamieniliście się w te Grażynki i tych Januszy z których tak się śmiejecie. Sami staliście się nosaczami. Nie macie ułamka wiedzy o sytuacji i jak prowadzona jest akcja ale nie przeszkadza wam mieć bardzo szerokiej i silnej opinii na ten temat. Śmiejcie się ze zidiociałego społeczeństwa? Wy je tworzycie

#powodz #wrocwplaw
  • 65
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pomidorowymichal1 jak słyszę o tym, że nie ma żadnych informacji to nie wiem czy ludzie którzy tak piszą, żyją w jakiejś innej rzeczywistości albo nie mają telewizora/internetu.

Ja żyje na bezpiecznym terenie i nie śledze na bieżąco informacji z każdej wioski a mimo to zalewa mnie szereg informacji co robić i jak wygląda sytuacja.
  • Odpowiedz
- telewizja nic nie pokazuje


@pomidorowymichal1: do tego nie trzeba mieć doktoratów i innych profesur żeby stwierdzić, że najważniejsze jest obrzucanie się wzajemnie polityków zamiast pokazywania ludzi i sytuacji 24/7
  • Odpowiedz
chcieliby żeby w telewizji premier stał na koparce i drygował wojskiem a minister obrony narodowej grzmiał jak to platforma rozkopywała w nocy zbiorniki


@pomidorowymichal1: Ogląadałbym. Lepiej to niż jakieś FameMMA, którym wykooki się podniecają co weeekend.
  • Odpowiedz
@pomidorowymichal1: większość to trole pisu i konfy, taką mają pracę i wytyczne - negować wszystko, każdą decyzję, zdarzenie itp. Tusk w gajerze - ludzie tracą dobytek, a ten się stroi. W kurtce - nie przystoi premierowi. Na wałach - przeszkadza strażakom, powinien być w sztabie. Jest w sztabie - przeszkadza sztabowcom, powinien być z ludźmi...
Wszelkie potknięcia/błędy wyolbrzymiać do absurdalnych rozmiarów (coś się dzieje w Raciborzu!), a ewentualne sukcesy przemilczać
  • Odpowiedz
  • 7
chcieliby żeby w telewizji premier stał na koparce i drygował wojskiem a minister obrony narodowej grzmiał jak to platforma rozkopywała w nocy zbiorniki


@pomidorowymichal1: No wolałbym jednak żeby premier kraju w 5 dniu powodzi nie mówił, że on w sumie to dostaje sprzeczne informacje od służb.

... albo dostawał info o 2 w nocy, że na 5 to trzeba zrobić 1.5 metra wałów bo w sumie to nie było na to 4 dni żeby to
  • Odpowiedz