Wpis z mikrobloga

#danielmagical #!$%@? dupa mnie piecze ze taka patologia która robi steamy zarabia wiecej niż ja w #!$%@? robocie oszczędzam tylko jak sie da. A on ustawi cel #!$%@? szafę i od razu 500 zł albo powyzywa kogoś na #omegle juz #!$%@? 299 zł dniówki No ja #!$%@? kłóci sie z matka Aa #!$%@? następne 400 zł aż mnie żal dupe ściska nie ma żadnego kontentu #!$%@? kasę na lewo i prawo i zyje w #patologia chociaż juz dawno mogl z niej wyjsc #zalesie #gownowpis #boldupy dodam ze nie odprowadza podatków a ja #!$%@? równo wszystko do państwa i pewnie nic nie osiągnę w tym kraju
  • 6
  • Odpowiedz
@WlodiHd: podobnie z jutuberami. Owszem, są kanały warte uwagi, ale aż mnie dziwi, jak typ drze mordę, gra w jakieś Minecrafty, z ryja i wypowiedzi totalny sebix i, #!$%@?, 80k subów albo i więcej. No #!$%@?...
  • Odpowiedz
dodam ze nie odprowadza podatków a ja #!$%@? równo wszystko do państwa i pewnie nic nie osiągnę w tym kraju


@WlodiHd: chyba w to nie wierzysz, zostal #!$%@? juz tyle razy ze nie ma takiej opcji xD

a no i sa ludzie ktorych praca polega na czynnosciach znacznie mniej wymagajacych a zarabiaja i 5x tyle co ty
  • Odpowiedz