Wpis z mikrobloga

Zwróć uwagę na trzeci i czwarty wyraz. Co tu się nie zgadza z tym, co właśnie sam napisałeś?


@ju_q: Regułkę znałem, ale nigdy nie powiedziałem że się nad tym zastanawiałem. Wpisywałem zawsze to co mi się wydawało za słuszne.

Jakbym miał się zastanawiać jakiego czasu użyć, to bym do teraz dukał zdania w stylu "Eee... I... Eee... like to... Eee... watch... Eee movies.

"Tak" czyli jak konkretniej? Pokaż no te swoje
Jakbym miał się zastanawiać jakiego czasu użyć, to bym do teraz dukał zdania w stylu "Eee... I... Eee... like to... Eee... watch... Eee movies.

@Hatespinner: A czemu nie mógłbyś się zastanowić raz, przed otwarciem ust, co chcesz powiedzieć i powiedzieć normalnie bez tego jąkania?
Może gdybyś się jednak nauczył konstrukcji czasów, to nie musiałbyś sobie po jednym słowie przypominać, co tam w kreskówkach mówili.

Siłą rzeczy poznasz podczas nauki jakie są
A czemu nie mógłbyś się zastanowić raz, przed otwarciem ust, co chcesz powiedzieć i powiedzieć normalnie bez tego jąkania?

Może gdybyś się jednak nauczył konstrukcji czasów, to nie musiałbyś sobie po jednym słowie przypominać, co tam w kreskówkach mówili.


@ju_q: Ty chyba nie rozumiesz jednej rzeczy. Jak zastanawiasz się jaki czas użyć to tracisz czas na zastanawianie się jakiego czasu użyć. I nie mów mi, że tak nie jest, bo widziałem
Jak zastanawiasz się jaki czas użyć to tracisz czas na zastanawianie się jakiego czasu użyć.

@Hatespinner: Że co? ;D Jeśli ktoś nie ma w zwyczaju myśleć - to być może jego wypowiedzi wyglądają jak to coś, co napisałeś wyżej. Ale przeważnie ludzie, którzy są przyzwyczajeni do wysiłku umysłowego - bo w życiu robią coś więcej niż oglądanie telewizji - potrafią myśleć odrobinkę, minimalnie, tyci, tyci szybciej niż Ty i nie muszą
Nie rób jakiejś normy z braków intelektualnych. Twoje otoczenie to nie jest społeczeństwo całego świata, no weź, co Ty próbujesz tu przekazać? Przecież "moi koledzy nie umieją mówić" nie ma żadnej wartości merytorycznej. Kogo to obchodzi?


@ju_q: Aha, kilka klas w różnych szkołach to nie jest coś na czym można bazować opinie? To w gruncie rzeczy, mogę powiedzieć, że ty gówno wiesz, bo dopóki nie przedstawisz mi rzetelnych badań na temat