Aktywne Wpisy

Aiusteia +37

Mihajuj +229
Idę dziś na grilla i oprócz żony nie będę nikogo znał. Szanowna małżonka powiedziała że będzie tam jakiś gość co się interesuje piłką, kibic Arsenalu to będę miał o czym z nim gadać. Niby k---a o czym jak ja oglądam tylko #ekstraklasa
To tak jakby powiedziała że będę mógł pogadać z kimś o sporcie bo ogląda balet mongolski
#mecz
To tak jakby powiedziała że będę mógł pogadać z kimś o sporcie bo ogląda balet mongolski
#mecz




Wiadomo, że w składnia i biblioteki pythona pozwala na pisanie jednolinijkowych metod. Jak jednak uważacie: czy jest to wskazane czy lepiej czasami napisać kod w konserwatywny, c-pochodny sposób by zachować czytelność i porządek?
Czasami? Chyba zawsze się pisze w klasyczny sposób:
def foo (param): for x in param- nigdy w projektach komercyjnych nie spotkałem takiego podejścia. Zawsze:def foo (param):__for x in param
Komentarz usunięty przez moderatora