Wpis z mikrobloga

Ponad miesiąc po ślubie a penis not into wagina. Nie da się, boli JĄ. Ginekolog gada że anatomicznie wszystko jest OK i można sie ruchać. Dwóch seksuologów daje tą samą opinię: TO NORMALNE ŻE RÓŻOWE BOLI, a często uber mocno boli (tak jak moją) i że nie mają przyjemności z seksu . Na nic godziny gry wstępnej, na nic ultra penetracyjny nastrój, na nic tony żelu nawilżającego. BOLI I #!$%@?. Czasem żałuje, że moja żona nie była posuwana już od gimbazy przez sebiksów. Bracia Mircy Piękne życie przede mną. #zalesie #przegryw #tyleprzegrac #seks
  • 310
@InsaneMaiden: sama zważaj na słowa, bo @crazy_blazer dobrze mówi i też mogę do OPa taką radę wystosować. Na początku wkładać delikatnie z uczuciem i wyczuciem, powoli, wycofywać też delikatnie, grzecznie czekać w przedsionku i wszystko będzie dobrze ( ͡° ͜ʖ ͡°) I też to zaobserwowałem że skurcz mięśni u kobiety stopniowo odpuszcza, a brama niebios otwiera się bardziej - wystarczy kulturalnie zapukać i poczekać w przedsionku -
@UowcaTroli: trochę uśpić w sumie trudne ale wykonalne ( ͡ ͜ʖ ͡)
Ale jednak upić lepiej działa wiem to z własnego doświadczenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
No ale co by nie było to przykra sprawa dla Mireczka. Oby przyczyna lub przyczyny szybko zostały poznane i pokonane.
@whiterose: widzę że jesteś ogromnym materialistą, aż uszami Ci wychodzi. Dla Ciebie małżeństwo to jakaś umowa ekonomiczna, masz ty RiGCZ? Partnerka jest dziewicą i ją boli, tyle w temacie. warto było tu założyć konto dla takich kwiatków ( ͡° ͜ʖ ͡°) @Tosca303: dokładnie o tym mówię, ale Ciebie wyobraźnia poniosła mocno ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@zombiag: nie jest kwestia w możliwości, a w chęci, ale widzę, że to u ciebie są problemy ze zrozumieniem mimo dwu- a teraz już trzykrotnej uwagi i zaakceptowaniem faktu, że z twoją osobą nie każdy ma ochotę nie tylko merytorycznie dyskutować, ale jakkolwiek. Żegnam.
@zombiag: No wiesz jest taka możliwość ale sam widzisz, że są również wypowiedzi sugerujące zaburzenia psychiczne lub rzadkie choroby ciała. Wiem, że jestem fanatykiem The Red Pill i dlatego chcę powiedzieć, że oni maja błędne założenia. Zarówno redpill jak i mgtow uważają, że wszystkie kobiety to suki opierając się jedynie na analizie behawioralnej bez zagłębiania się w psychikę. To jest poważny błąd. Sporo kobiet to suki ale jeszcze więcej to po
@pestki_z_dyni Moja koleżanka miała podobnie i dopier 6 czy 7 seksuolog/ginekolog pomógł.
Doszukiwała się już nawet uszkodzenia nerwu po depilacji... przyczyna okazała się bardziej prozaiczna, a lekarze konowałami. Na szczęście nie dała sobie wcisnąć tekstów o wrażliwej kobiecej psychice i nie poddała się.