Wpis z mikrobloga

Ponad miesiąc po ślubie a penis not into wagina. Nie da się, boli JĄ. Ginekolog gada że anatomicznie wszystko jest OK i można sie ruchać. Dwóch seksuologów daje tą samą opinię: TO NORMALNE ŻE RÓŻOWE BOLI, a często uber mocno boli (tak jak moją) i że nie mają przyjemności z seksu . Na nic godziny gry wstępnej, na nic ultra penetracyjny nastrój, na nic tony żelu nawilżającego. BOLI I #!$%@?. Czasem żałuje, że moja żona nie była posuwana już od gimbazy przez sebiksów. Bracia Mircy Piękne życie przede mną. #zalesie #przegryw #tyleprzegrac #seks
  • 310
@pestki_z_dyni Poważnie przemyslcie terapię, z jakiegos powodu zaprogramowala sobie, że seks = krzywda. Co zlego wydarzylo sie, bo ktos z kims uprawial seks? (Moze chodzic o historie rodzinna). Co najgorszego moze stac sie kiedy ludzie uprawiaja seks? Komu przez seks stala sie krzywda? Spytaj ja oto, ale spontanicznie. Ma odpowiedziec z serca, a nie z glowy.
@pestki_z_dyni: jeśli to nie bajt, to udzielę kilku porad :D Ale miałam koleżankę co miała za grubą błonę - i usunęła chirurgicznie u gina. Może twojej żonie by to pomogło?
Tak jak ktoś napisał może być to jakaś infekcja - chociaż wydaje mi się, że zauważyłaby również dziwną wydzielinę, czy ty dziwny zapach (jeśli to nie twoja pierwsza partnerka i możesz porównać), pieczenie itd.
Jak z nawilżeniem? Od razu powiem, że
@MagnitudeZero: malzenstwo to jest umowa miedzy dwojgiem ludzi, moze byc zawierana naprawde z mnostwa powodow. przez pare tysiecy lat funkcjonowala glownie w celu zabezpieczenia interesow ekonomicznych.

OP przyjal decyzyjnosc zony, bo zaakceptowal ze nie bedzie seksu przed slubem, wiec jego zdziwienie i rozkminy to tak naprawde zlamanie pewnego kontraktu, ktory zawarli wczesniej.

Ty bys sie nie zgodzil na taka akcje juz na etapie przedslubnym. on sie zgodzil, wiec to zupelnie inna
@pestki_z_dyni: Jest taka choroba - wulwodynia. Objawia sie wlasnie w opisany przez Ciebie sposob.
Kluczowa w wypadku Twojej zony jest wlasnie DIAGNOZA. Na szukaniu przyczyny polecam sie skupic.

I kurde, po raz drugi dzis to pisze, nie sluchaj mirkow, bo zaraz sie dowiesz ze
1)twoja druga polowka ma gacha na boku
2)zle zrobiles ze czekales z seksem do slubu
3)tak naprawde to ona nie jest dziewica i boi sie ze sie