Wpis z mikrobloga

Ponad miesiąc po ślubie a penis not into wagina. Nie da się, boli JĄ. Ginekolog gada że anatomicznie wszystko jest OK i można sie ruchać. Dwóch seksuologów daje tą samą opinię: TO NORMALNE ŻE RÓŻOWE BOLI, a często uber mocno boli (tak jak moją) i że nie mają przyjemności z seksu . Na nic godziny gry wstępnej, na nic ultra penetracyjny nastrój, na nic tony żelu nawilżającego. BOLI I #!$%@?. Czasem żałuje, że moja żona nie była posuwana już od gimbazy przez sebiksów. Bracia Mircy Piękne życie przede mną. #zalesie #przegryw #tyleprzegrac #seks
  • 310
@pestki_z_dyni: Wiesz, albo to zarzutka, albo nie wiem, bo nie wyobrażam sobie, żeby mąż napisał, że wolałby żeby jego żonę ruchało stado sebixów ;) Stąd wietrzę zarzutkę. Jeśli jednak nie i frustracja beniza taka wielka iż góruje nad innymi życiowymi problemami, to podpowiem: nie musi być barier tylko anatomicznych, może być utajona infekcja - wyślij ja do gina na cytologię. Może być też po prostu tak, że jeśli nie współżyła przed
Jak mu zona nie daje, to niech umowi sie, ze bedzie dupczyl inne. Jesli go kocha, to zrozumie.


@zombiag: Whoa. Popłynąłeś. Scenariusz jak z ukrytej prawdy.

Druga rzecz. Czemu ludzie uwarzają, że mikroblog to strona od zarzutek. To już ludzie nie mogą się dzielić anonimowo swoimi problemami?