Wpis z mikrobloga

Ponad miesiąc po ślubie a penis not into wagina. Nie da się, boli JĄ. Ginekolog gada że anatomicznie wszystko jest OK i można sie ruchać. Dwóch seksuologów daje tą samą opinię: TO NORMALNE ŻE RÓŻOWE BOLI, a często uber mocno boli (tak jak moją) i że nie mają przyjemności z seksu . Na nic godziny gry wstępnej, na nic ultra penetracyjny nastrój, na nic tony żelu nawilżającego. BOLI I #!$%@?. Czasem żałuje, że moja żona nie była posuwana już od gimbazy przez sebiksów. Bracia Mircy Piękne życie przede mną. #zalesie #przegryw #tyleprzegrac #seks
  • 310
@pestki_z_dyni: No to #!$%@? konkretna stary, ale wchodzenie z kimś w związek na całe życie bez spróbowania bumbum to bardzo nierozsadny krok delikatnie mówiąc. Mialem kiedyś podobny przypadek z jedną osobniczka, która nie dawała sobie do konca włożyć po kiepskich doświadczeniach z przeszłości, z tydzień próbowałem i ni chu, tez mówiła, że ją boli chociaż problem leżał tylko w glowie. Pewnego wieczora nieco wypilismy, była na lekkim rauszu, rozluznila się i