Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@?, windows 10 mobile to jest jakaś #!$%@? porażka, a ci co za to odpowiadaja to #!$%@? debile z whiskasem zamiast mózgu.
Sam telefon z tym gownem porzucilem pol roku temu przechodzac na androida, ale telefon dalem mamie. Przez pierwsze miesiące było w porzadku, bo nie korzystała z internetu. Wczoraj poprosila zebym jej skonfigurowal wifi. No i dzisiaj wyskoczyła aktualizajca, ktorej oczywiscie pomianąć nie można. No to wlaczylem, liczac ze to jakas normalna aktualizjacja jak na normalnym, cywilizowanym systemie. I co? W WINDOWSIE JAK W CHLEWIE OBSRANYM GÓWNEM
NIE MA #!$%@? RADIA FM! RADIA FM, KTORE JEST W KLOCKACH ZA 50ZŁ OD 10 LAT XDDDDD SPECE Z MICROSOFTU UZNAŁY USUNIĘCIE TEJ FUNKCJI ZA GENIALNY POMYSŁ. JAKBY NA ICH MIEJSCU POSADZIC TRESOWANE MAŁPY TO BY LEPIEJ WYPADŁY.
Dodam ze to jedna z najwazniejszycb funcji dla mojej mamy, i wez tu teraz wytlumacz czemu nie ma radia. Narazie zainstalowałem jakaś gonianą apkę, ktora nie dosc ze ma reklamy, to jeszcze jest napisana przez debila i zamiast zwyklego potencjometru trzeba wybrać kraj, region i nadajnik xD
Niech mi ktos powie czy powrot do windows 8.1 jest możliwy? Bo to jest jakieś nieporozumienie, nawet nie chce wiedzieć jakie gówno ma w głowie ktoś co to wymyślił

#windows #windows10 #windows10mobile #windowsphone #andoid #pytanie
  • 3