Wpis z mikrobloga

Przeglądałem dzisiaj stare fotki formy i znalazłem dokładnie z przed roku. Na zdjęciu po lewej ok 3 miesiące stażu na siłowni. Po prawej obecnie, na masie. Myślę, że już prawilne ##!$%@? xD
Szału nie ma, górę na następnej masie będzie trzeba mocniej pocisnąć, za to z nóg jestem przynajmniej zadowolony ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#redukujzrozumemigodnoscia tutaj foty z redu jakby ktoś chciał porównać.

#trenujzrozumemigodnoscia <<<<<<------ zapraszam do obserwowania, prowadzę tu swój video dziennik treningowy.

#mikrokoksy #silownia #pokazforme
Pobierz masztyrozumigodnosc - Przeglądałem dzisiaj stare fotki formy i znalazłem dokładnie z ...
źródło: comment_L6te1taBCut81J6cySKOzuCILs3tgJsi.jpg
  • 81
@Hank85: na razie spokojnie lecę z górą bo ostatnio miałem zapalenie kaletki stawu barkowego. Dopiero od tygodnia mogę jakieś trochę intensywniejsze wyciskania robić. OHP, podciągania robię, a high pulli się uczę ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jeżeli chodzi ok kcal to masa na razie w pełni ( ͡ ͜ʖ ͡)
@Hank85: Czemu akurat ciężko patrząc przez cały czas czy abs nie znika. Ja tak robię i są efekty. Nie muszę zrzucać potem 20kg fatu i też przez to wiem, że siła aż tak nie spadnie. Jak ktoś woli się zalać i potem to spalać to jego kwestia, ale akurat naturalności bym w to nie mieszał. I nie, że hejtuje czy coś, ale jak możesz ocenić czy ktoś ma dobry gen do
@Lemoyable trzeba rozróżnić zalanie fatem od zalania wodą.
Więcej wegli to więcej glikogenu, więcej wody to więcej siły, wszystko to wpływa na jakość treningu, to z kolei wpływa na hormony i całe srodowisko anaboliczne.
Woda to ja mogę zrzucić w 2 dni. A tłuszczu nawet jak nabierzesz te 5kg to jest 4 tygodnie redukcji na rozbujanym metabolizmie.
Ważne żeby znaleźć umiar i nie nabrać 20kg w 6 miesięcy, no chyba że ktoś
@Hank85: Co do wyższego tekstu to się nie wypowiem bo Ty tak, ja tak i do niczego nie dojdziemy. A co do tego lepszego "angażowania" nie uważasz, że to też zależy od techniki wyciskania? Owszem osoba o lepszej predyspozycji będzie miała z tym łatwiej, ale pilnując odpowiedniej techniki, jesteśmy w stanie zniwelować w dużym stopniu te różnice. Choćby nawet najpopularniejsze wyciskanie sztangi, pionowo, z ramionami, ktore uzyskują kąt 90 stopni, a